Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kortól milyen bölcsödét...

1 éves kortól milyen bölcsödét ajánlotok? Miért?

Figyelt kérdés
Lehet magán is!
2011. aug. 2. 15:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
33%
Nem adnék bölcsibe egy 1 évest.
2011. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
60%

Semmilyet, csak akkor, ha "nagyon ég a ház". Egy évesnek nagyon nem a bölcsiben van még a helye.


De ha mégis muszáj, akkor tök mindegy milyen... Lehet magán is.

2011. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
24%

Ajánlani nem tudok, de csak magán legyen, ahol pár gyerek van. Az a baj, hogy ilyen fiatal korban beadni közösségbe azért nem jó mert még menni is alig tud. Nem tudja megvédeni magát a pár hónappal idősebbekkel szemben, még a szemét is kiszúrja a sok hü.lye köl-yök.

A beszédfejlődést kifejezetten hátráltatja, akárhová íratod be.

2011. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
65%
Ezt hogy érted? Hogyhogy milyen bölcsit? Ajánlhatok én neked mondjuk Sopronban egyet, ha mondjuk Nyíregyházán laksz...
2011. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként én sem adnék be 1 éves babát bölcsibe. Olyan pici még... alig tanult meg járni (ha tud már járni egyáltalán), és az, hogy nem én hallom az első szavait, nem én látom az igazi nagy fejlődéseket, amik most következnek, az engem nagyon elszomorítana. 2 évesen már okésabb sokkal, sőt, addigra már hiányzik is sok gyereknek a társaság (pl. az enyémnek is, így megy szeptembertől bölcsibe, 23 hónaposan), de 1 évesen még túl pici hozzá szerintem.
2011. aug. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlanék neked egy jó bölcsit, ahol az 1 éveseket is akkora törődéssel és szeretettel veszik körül a gondozónénik, hogy az példaértékű, az anyukák pedig nyugodt szívvel hagyják ott a kicsiket. De ez Miskolcon van, nem valószínű hogy pont itt keresel bölcsit...
2011. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat (bár most is akad itt olyan, aki nem a kérdésre válaszol, de mindegy)! Azért írtam, hogy lehet magán is, mert szeretném, ha az idősebbektől külön csoportban lenne!

Sajnos vissza kell mennem dolgozni, így volt megbeszélve a munkaadómmal, mert ha nem, akkor elvesztem ezt az állást... mindent mérlegelve hoztam meg ezt a döntést, elsősorban a baba érdekeit nézve!!!

2011. aug. 2. 15:46
 8/32 anonim ***** válasza:

Továbbra sem írtad meg, hogy HOL?????

Ne haragudj, de így milyen választ vársz?

2011. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Igen, bocsánat, nem írtam meg, hogy Budapesten keresek bölcsödét.

Tudom, milyen hátrányai és előnyei vannak, de kérek még egyszer mindenkit, ne lebeszélni akarjatok erről, hiszen nem azt kérdeztem, hogy mikortól érdemes bölcsibe adni egy gyerekeket... engem is elszomorít néhány dolog, de ez egy olyan állás, amilyet nem fogok találni 2 év múlva sem! Ha viszont lemondok erről, akkor kaphatom továbbra is a gyest és a családit...

2 diplomám van, beszélek nyelveket, de tapasztalataim alapján ezért max. 120e ft-t fizetnek, legtöbben ennyit sem! Ahová pedig jelenleg visszavárnak, ennél jóval többet ajánlanak...

2011. aug. 2. 15:53
 10/32 A kérdező kommentje:
Bár megmondom őszintén, egy kicsit elbizonytalanít a sok bölcsi-ellenes válasz... az a gond, hogy most kell döntenem, a hétvégéig, és bár úgy éreztem döntöttem, most mégis... az igazság az, hogy lelkiismeretfurdalásom van, ti maradnátok otthon a helyemben?
2011. aug. 2. 15:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!