Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyós a baba helyett"beszél"!...

Anyós a baba helyett"beszél"! Direkt idegesít szerintetek?

Figyelt kérdés

Ha eljön hozzánk,én csak csinálom a szokásos dolgainkat...beszélgetek a picurral,puszilgatom,csiklandozom stb...

Erre ő : -Jajjj anyaaaaa!Ne puszilgass mááááár!-

-Jaaaajjj anyaaaa!Nem szeretem ha csikizeeeeel!-

-Jaaaaajjj anyaaa!Hagyjál már pihenni!-STB...

Az idegeimre megy!!!!Mit csináljak vele,kikészít!!!???

Szerintetek direkt idegesít?Szóljak vissza valamit?pl.Jajjjjj mamaaaaaa ne szólj már beleeee! :))


2011. júl. 31. 11:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

Hát ezen most jót derültem :)

Nekem a párom szokott beszélgetni a lányunkkal az ő nevében is.Pl:a kislány megfogja az ujját, erre apa:

-"Apu, mindjárt eltöröm az ujjad!"

Vagy a kislány nyúlt a sörös üveg után:

-"Apu, adj belőle, be akarok rúgni!"

És hasonlók, de nagyon édesek és a lányunknak láthatóan tetszik az efféle egyoldalú párbeszéd.

Van, amikor rólam "beszélgetnek", de az még soha nem volt sértő rám nélzve, így nem veszem fel.

Anyósnak meg nem szokása az ilyesmi.

Holnap lesz 7 hós a lányom

2011. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

:) Ismerős!Ezt mi is játszani szoktuk,én is párom is,ezzel nincs gond ez aranyos!Meg persze kell is a babának!De ha érzi az ember a hangnemen,hogy "rossz indulatú",meg ráadásul olyan valakitől aki mást szinte nem is mond a picinek csak ezeket...és tudod csak negatív dolgokat,hogy ne csináld,nem jó,nem kell...!

2011. júl. 31. 20:11
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok!

Teljesen megértelek kedves kérdező.

Ha negatív dolgokkal traktálja anyós a babádat, az rád/rátok sem vet jó fényt a gyerek szemében.

De az egyik válaszoló már írta:szólj anyóshoz te is úgy, mintha a gyerek beszélne, egy idő után biztos leesik neki a tantusz.

Sok sikert! :)

2011. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszike!Remélem sikerrel járok! :)
2011. aug. 1. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!