Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok 9 hós babának...

Nacebee kérdése:

Mit adtok 9 hós babának vacsorát? Még nincs foga. Anyós nagyon mondja, h kifli stb és meg maradnék a főzinél.

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Én még főzeléket sem adnék neki vacsira, hanem anyatejet v tápszert. Főzelék uzsira szerintem.
2011. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

a főzelék nagyon jó! De nyugottan adhatsz neki kifli csücsköt is, de attól nem fog jól lakni.

Én azt csinálnám a helyedben, hogy meg etetném főzivel, amit szokott vacsizni, és utánna adnék kifli csücsköt vagy kenyér héjjat (ne legyen túl kemény, felsértheti az ínnyét) és akkor az anyós is megnyugszik!

Ha gondolod!

2011. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

reggel kap tápot

títórai gyümi túróval rizspehellyel

ebéd főzi hússal

uzsi ugyanaz mint a tízórai

vacsira adtam főzit és fürcsi után táp

2011. júl. 28. 20:57
 4/16 anonim ***** válasza:

teljessen jó!

Sőt! szuper!

2011. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Èn este semmi képpen sem adok fözeléket. azt meg is kell emészteni és a jó alváshoz nem szabad nehéz kaját adni neki.


nekünk fözeléket fö étekzésre kapja délben. aztán vacsorának tejpépet kap és kap néha kiflit, kenyeret, de azt még csak kiegészítésnek, adtam paradicsomot is neki de éppen csak. ez este 6 körül van.


Aztán lefekvéshez ami kb 8-kor van kap tápszert.

2011. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

tejpépet nem nagyon akarok adni neki

próbáltam bébi tejbe darát de az de kellett neki.

2011. júl. 28. 21:08
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

én este azért adtam főzit, hogy aludja át sz éjszakát. Különben nem aludta át, fel kellett, kelni, és 2kor etetni.

Na inkább a főzelék!

2011. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó a főzi, de amúgy meg adj a kezébe mindenképp rágcsálni valót, (csak jó tanács) mert úgy jársz mint én, a sok pépezgetés közepette a fiam nagyon nehezn fogadta el a darabos ételt és csak 2-2.5 évesen kezdett konkrétan rágni...Addig ne tudd meg mit aggódtunk hogy vmi baja van e stb.
2011. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
a kiflit kenyeret és a kekszet babapiskótát eszi
2011. júl. 29. 12:18
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia,én is pont így etettem mindkét gyermekemet,sőt nekem a védőnő tanácsolta így,hogy este főzeléket kapjon,mert akkor nem lesz éhes éjszaka.Annyit mondott,hogy estére lehet a főzit husi nélkül adni,de én rendesen hússal adtam azt is.Reggel elkészítettem,leturmixoltam és azt kapta délbe és este is.Alvásnál pedig még cicizett is egy nagyot.Szerintem teljesen rendben van,ahogy csinálod.
2011. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!