Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl korán kapná a vacsorát?

Túl korán kapná a vacsorát?

Figyelt kérdés

8.5 hónapos babám még mindig felkel éjszaka szopizni, és eszik is rendesen. Hamar adnám neki oda a vacsorát, 7 körül eszik vagy tejpépet vagy főzeléket.Fél 9 kor van fürdés és utána szopizik még egy kicsit.


Nektek mikor vacsizik a baba??


2011. júl. 28. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én 7 hónapos babám általában fél 8 és 8 között szopizik.
2011. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 9 hónapos babámat estefelé már gyakrabban etetem. (mondjuk ő tápszeres) Pl. este 6kor tápszer, 8kor tejberizs, kb. fél 10kor nagy adag tápszer. Ez után már csak reggel 8-9 körül eszik.
2011. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

9,5 hónapos a babám, a délután így néz ki kb:

1-2körül ebéd,főzelék

4-5körül uzsi,gyümölcs

7kor vacsi(kenyér valamivel, kalács),utána fürdés és utána szopizik.

De a 7es vacsi akkor is megmarad,ha mondjuk fél6kor eszik meg egy egész banánt...

így is 5körül kel szopizni, mondjuk mostanság a foga miatt nyűgös éjjel, azért nem ritka, hogy8ig alszik.

Én későbbre tenném a vacsit, valahogy fürdés előttre,aztán meglátod hogy tetszik neki, mennyit szopizik utána, de szerintem nem fog gondot okozni, nálunk legalábbis nem okozott.

És mi van, ha a fürdetést hozod kicsit kijjebb? Vagy korábban még nem tudna elaludni?

2011. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!