Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ez a cseresznyemag...

Milyen ez a cseresznyemag párna? Ti hogyan használjátok?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, ha fáj a picur hasa, lefektetem béka pózban a cseresznyemag párnára.


Találtam egy ilyet:

[link]


Tök jópofa, csak erre nem tudom ráfektetni. Vagy nem is kell?


2011. júl. 27. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A miénk valóban pici párna alakú, ilyet még nem is láttam!

Én úgy használtam, hogy felmelegítettem mikróban egy tányéron, de úgy, hogy ne legyen forró, csak kellemesen meleg (magamon kipróbáltam mindig ruhán keresztül). Utána hanyatt tettem a piciket, vagy akinek fájt a hasa, rátettem a párnát úgy, hogy a szíve környékén meg a kukijánál már ne érje a meleg, tényleg csak a hasán. Rátettem még egy kisplédet, s ettől megnyugodtak, már aludtak is.

2011. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
inkább vegyél a dm-ben párna alakút,pár száz ft.nekünk bevált.ha fájt a fiam hasa,ugyanúgy tettem,mint az első válaszoló.egyébként hűteni is lehet,tehát ha olyan jellegű dolog van,amire a hideg jó,akkor be lehet tenni a fagysztóba kis ideig.
2011. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem is dm. Ott van szőlőmag párna is, az sokkal kisebb mint a meggymagpárna és nem is olyan nehéz. mi azt használtuk. Gumis derekú nacit adtam rá így nem csúszott le.
2011. júl. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!