Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a rossz időben a ti...

Ebben a rossz időben a ti babátok is sokat alszik?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hetes és amióta ilyen hideg, esős az időjárás gyakorlatilag végigalussza a napot. Épp csak enni kel fel, alig eszeget valamit, picit nézelődik és már alszik is vissza. Nincs láza, se hőemelkedése, és amikor ébren van, jókedélyűnek tűnik, nem olyan mintha beteg lenne, de már kezdek aggódni miatta. A ti babátok hogy viseli a rossz időt?
2011. júl. 25. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
az enyém a melegre reagált így,ma meg le se lehet lőni...kb. 1 órát se aludt egész nap összesen..3 hónapos
2011. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én 5 hónaposom ma összesen 2X30 percet aludt nap közben, meg egyszer 20 percet a babakocsiban. Pedig amúgy többször alszik 1-2 órákat nap közben. De ma nem... hosszú nap volt.
2011. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az én kislányom már 16 hónapos

és ebben a fránya időben 2 órát is alszik ami nála nagyszó napközben..

úgyhogy igen nagyon érzékenyek a frontra

gratula a picikéhez :)

2011. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor 8 hetes volt, még én is tudtam aludni napközben:)) Az első 3 hónapban lányom is sokat aludt, aztán egyre kevesebbet.Most 10 hónapos, de az esős idő őt is nagyon elnyomja.Már a hasamban is kevesebbet mocorgott, ha esős, borús idő volt.Tegnap kétszer aludt másfél órát, és egyszer egy órát.Utána már csak éjszaka, este 8-tól reggel 6-ig egyfolytában.A babákat is álmosítja ez az idő.
2011. júl. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!