Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik ROSSZ alvó...

Mennyit alszik ROSSZ alvó babátok?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok le h mennyi idős, és nappal és éjszaka is mennyit alszik. Köszönöm szépen!
2011. febr. 7. 08:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Nálunk ez a helyzet:

7hónapos a kislányom

Éjszaka: 11-12óra

Napközben:2-3szor 30perc!


Én ezt elég kevésnek találom, és ezért érdekelne h nálatok mi a helyzet.

2011. febr. 7. 08:52
 2/17 anonim ***** válasza:

Éjjel kb.11 óra, napközben 2 vagy 3 részletbe kb. 3 órát.

Összesen naponta kb. 14 óra.

6,5 hónapos kisfiú

2011. febr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Éjaszaka 11 óra, de közben 2 ébredés. Nappal 3-szor 30 perc és 1 óra között. Szerintem teljesen normális az alvása a babádnak. 5 hós kisfiú.
2011. febr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Éjjel 3 óránként (minimum!) ébredt, cicizni. Nappal 2x 1-,5 órát aludt ennyi idősen. Boldog lettem volna, ha legalább 4-5 órát tudtam volna aludni 20 hónapos koráig... Onnantól "csak" 1-2x ébredt.. Most 2,5 éves és most kezdi átaludni az éjszakákat... nappal már nem alszik.
2011. febr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
éjjel 2és fél, 3 óránként kelünk cicire, nappal 3X alszik kb fél, 3/4 órát.
2011. febr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mi is kelünk éjszaka elég gyakran, bár már 8fognál tarunk. Amúgy kb. 12-13órát alszik, de levonok belőle 1órát, amíg átmegyek ciciztetni és mire visszaalszik...stb.
2011. febr. 7. 09:24
 7/17 anonim ***** válasza:

Napközben próbáld meg visszaaltatni, mikor felébred félóra után.

Nálunk ugyanez (volt) a helyzet, hogy nappal valamiért félóra után felébredt, de néha sikerül visszaaltatni és így van hogy 1,5-2órát is alsziK!

2011. febr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam, esélytelen! Utána csak játszik...
2011. febr. 7. 09:49
 9/17 anonim ***** válasza:

Mostanság: éjjel 9-10 óra (ez a max), nappal jó esetben egyszer 1,5-2 óra, rossz esetben 1*fél óra. 16 hónapos.


Amikor kisebb volt, mondjuk 7-9 hónapos, még ennyit se aludt! Akkoriban nappal volt 2-3x fél óra max, meg éjjel mondjuk 9-reggel 6ig.


Pont ma akartam feltenni ezt a kérdést :D

Nem tudsz mit csinálni, ennyi az alvásigénye :( Amikor már sokat mozog, főleg tavasszal, nyáron elfárad majd a játszótéren, akkor többet alszik :)

2011. febr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Nálunk még az jött be régebben, hogy nappal melléfeküdtem, amikor aludt (legalább egyszer), és olyankor, ha mocorgott, ébredezett, rögtön odabújtam hozzá, így visszaaludt. Ha nem voltam ott, amikor kezdett ébredni, akkor teljesen kiment a álom a szeméből, és nem lehetett visszaaltatni. Nála is a bűvös fél óra volt szinte percre pontosan mindig! Így legalább én is jobban behoztam az éjszakai lemaradást :)

A fiam is hamar növesztette a fogakat, lehet, hogy amiatt van. Neki 8 hónaposan volt 8 foga, 14 hónaposan lett 16.

2011. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!