Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik ROSSZ alvó...

Mennyit alszik ROSSZ alvó babátok?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok le h mennyi idős, és nappal és éjszaka is mennyit alszik. Köszönöm szépen!
2011. febr. 7. 08:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Volt h én is mellette feküdtem mikor aludt, még cicivel is kínáltam mikor felébredt. Gyors cici és már kelt is fel....
2011. febr. 7. 10:12
 12/17 anonim ***** válasza:

A fiam 10 hós.

Nappal alszik kb.11:00-11:30-ig

Azután 16-17 között

Éjszaka meg 2-3 óránként kell fel szopizni vagy teázni.

Reggel 7-nél tovább nem alszik.

Ki vagyok merülve teljesen! :(

2011. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az én kislányom most 10 hónapos. Napközben szinte percre pontosan fél órákat alszik (1/2 12-12-ig, majd 1/2 5-5-ig). Amikor melléfekszem, akkor viszont tud aludni másfél órát is. Vicces mert ma akartam kiírni ezt a kérdést, annak ellenére, hogy a férjem mindig nyugtatgat, hogy ha álmos és fáradt lenne a picúr, akkor biztosan aludna.

Este 1/2 10-kor teszem le és reggel 6-ig alszik (a fogzáskor egyszer-kétszer ébred).

2011. febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
8,5 hónapos a kislányom, éjszaka 3x ébred cicizni napközben 2x1 órát alszik. éjszaka 2-3 óránál többet nem alszom már teljesen zombi vagyok. Hitetlenkedve hallgatom azokat az anyukákat akiknek a babájuk átalussza az éjszakát!
2011. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az én fiam az első perctől katasztrófális alvó volt. Már csecsemőként sem aludt nappal, éjszaka meg parádézott. Mindent kipróbáltunk. Szó szerint mindent! 8 hónaposan aztán nappal egyszer aludt fél órát, éjszaka pedig 20 percenkénti keléssel aludt este 9-től 7ig... A nappali alvása 1 évesen átment egyszer 2 óra hossza időtartamra, de a 20 percenkénti kelést 2,5 éves koráig csinálta. Aztán egyszer csak abbamaradt. Most 3 éves és nappal 3 órát alszik, éjszaka pedig 12 órát mukkanás nélkül.
2011. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
20percenként kelés éjszaka? Az már durva! Szegénykém :(
2011. febr. 9. 11:15
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Adott pillanatban nekem is elviselhetetlennek tűnt, főleg úgy, hogy 1 éves korától vissza kellett mennem dolgozni. Nem volt egyszerű. Felváltva keltünk a férjemmel. Viszont a sors "meghálálta" ezt a gondoskodást, mert második gyermeknek olyan alvókája van, mint senki másnak. 2 hónapos most és este 9 körültől megszakítás nélkül alszik reggel 7-8-ig.És a nagy is alszik hétvégén 9-10-ig :). Most pótolja be. Hidd el, előbb-utóbb tényleg aludni fog mindegyik gyerek. Csak bírja az ember addig idegekkel :)
2011. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!