Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit fözzek holnap magunknak...

Mit fözzek holnap magunknak és a kicsimnek? Kajatippeket kérek, de valami könnyü és gyorsat

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
A leggyorsabb ha hozatsz valami finomat egy jó étteremből.
2011. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Borsó főzelék virslivel vagy tojással, vagy fasírttal.

Túrógombóc (fél kiló túró+ 4 kanál gríz, 1 tojás, 2 kanál cukor összekeverni, be a hűtőbe, 3 óra múlva kivenni, golyókat csinálni, lobogó vízben addig főzni míg fel nem jön és pirított zsemlemorzsába forgatni) Olcsó és fini :) Ezt a kicsi is eheti, az enyém imádja.

2011. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Valami tészta pl paradicsom szósszal, darált husival?

Egy kis hagymát dinsztelsz, bele a husi, fűszerezed, beleteszed a pariszószt.A tésztát kifőzöd, végén sajtot reszelsz rá.

Nem tudom mennyi idős a babád,de ha nagyobb és már eszik sok mindent, akkor ebből ehet ő is.

2011. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős az a baba?
2011. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
tejberizs
2011. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nálunk ma: raguleves(ami van itthon zöldéség+csirke farhát)

túrógombóc:-) kisfiam 14 hós, megevett 1 tányér levest, ami főleg sűrű volt+ 3 nagy gombócot, majd lekísérte dinnyével.:-)

holnap:

borsóleves vagy piritott tészta leves, oldalas+pároltkáposzta, krumplipüré

a héten ezek voltk:

halrudacska, paprikáskrumpli, gyümileves (2 napig), tojásleves, bolognai, maradék pöri hétfőn.

amit jövőhéten mindenképpen akarok csinálni: májgombócleves vagy rántott máj, rántott sajt, gombapöri, tojásos nokedli, brokkolis csirkemell.


www.nosalty.hu--itt tudsz szemezgetni, nagyon jó éetelk vannak, és lehet sok szempont szerint választani, és vannak kommentek , így le tudod szűrni, jó vagy sem . én nagyon szeretem ezt az oldalt.

2011. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mennyi idős ez a "kicsim"? :)) Nem mindegy, hogy 10 hónapos, vagy 3 éves. :)


Amúgy a tipp: LECSÓÓÓÓÓ!!!

2011. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én ma lencsefőzeléket csináltam, meg egy kis hagymás májat, egy éves a kislányom
2011. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Zöldségleves májgaluskával

rizses hús

milánói

fasírt krumlipürével

brassói

spenót tükörtojással

túrós csusza pörccel

rántott hús

rakott krumpli

rakott kel

2011. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

3 és 1.5 évesek a gyerkőceim. A mostanában volt nálunk:

húsleves, pörkölt+tarhonya, paradicsomos húsgombóc, krumplileves, rakott zöldbab, meggyleves, paprikás krumpli és a maradékából krumplis pogi, sajtszószos-zöldborsós-kukoricás spagetti, almás pite, tejbegríz legalább heti 2x van :-), rántott tök, krumplitócsni, májgombócleves, túrógombóc nálunk is nagy kedvenc :-), resztelt máj főtt krumplival, zöldborsófőzelék virslivel

most így nagy hirtelen ennyi...

2011. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!