Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Húsleveslét azt mondta a...

Húsleveslét azt mondta a védőnő h adhatok 5 hós babámnak. De h főzzem meg? Ugyanúgy ah. Szoktam magunknak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A magatoknak főzött levesről szedd le a zsírosabb részét és nem csak a levet,de a zöldségekből is adhatsz neki,összetörve vagy turmixolva.
2011. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan főzöl! Nem szabad túlfűszerezni, sózni, borsozni. Eleinte jobb lenne, nem is tennél bele ilyen dolgokat, hadd szokja meg a természetesebb ízeket.
2011. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

öt hónapos babának húslevest javasolt a védőnő?nem semmi.Ilyenkor még csak anyateje vagy tápszer az én védőnőm,orvosom szerint és szerintem is.

ha minden áron akarsz neki adni,akkor inkább sima vízben mindenféle fűszer nélkül főzz répát és zöldséget.a húsleves zsíros és só,bors van benne,arra semmi szüksége egy öt hónaposnak.

2011. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!