Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Babylove (dm saját márka)...

A Babylove (dm saját márka) széles nyakú cumisüveg bejött nektek? Nem csöpög? Csak mert nagyon jó az ára 599 Ft és szerintem szép is. Többi lent.

Figyelt kérdés

[link]


-bin/babys_kueche.pl?id=flaeschen_und_sauger&sid=czvl0dvsss8akxwwgdm6esxrbyual0b4&k=&hp=1311420753


2011. júl. 23. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia én vettem egyet és megmondom neked hogy sokkal jobb még az aventosnál is 2 cumisüvegünk van amit használunk a Babylove meg a Tommy Tippee de vinni fogok mégegyet mert ez eszméletlen jó nem csöpög nem ereszt nem fáj tőle a lányom hasa ez cumisüveg a javából :) csak ajánlani tudom
2011. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) meggyőztél:) olyan kalózosat veszek a kisfiamnak, mert kalózos előkét már vettünk neki:)))
2011. júl. 23. 13:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ilyen van és nagyon meg vagyok vele elégedve. Csak ajánlani tudom.
2011. júl. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünkis ez van és nagyon jó.Kicsi koruktól ezt veszük nekik.Énis ajánlom.
2011. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk 2 ilyet,tényleg nagyon szép,a feje kompatibilis a mam care és aventtal.Egy a baja,hogy nem lehet rá fejet kapni külön,legalábbis akkor még nem lehetett,így a drága aventet ill. mamot kellett megvenni.Amúgy soha nem használták a gyerekeim,mert nem fogadták el,mivel addigra már másik cumifejhez voltak szokva.
2011. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, imádjuk! Könnyű kimosni is, ami szintén nem utolsó szempont. Csak ajánlani tudom én is.
2011. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, imádjuk, kislányomnál 3 is használatban van (2 tejes, egy teás! Mindenképp csak ilyet veszek ezután is!!!
2011. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!