Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik cumisüveg márka aminek...

Melyik cumisüveg márka aminek lecsavarható az alja is? A könnyebb tisztítás miatt kérdezném.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mam
2010. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
MAM
2010. ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak annak? Köszönöm !
2010. ápr. 19. 12:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a Tommee Tippee a nagy kedvenc volt, abba még a kezed is befér. Könnyű tisztítani, bár az alját nem lehet letekerni.
2010. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Ige, van a Mamnak, meg a Nubynak is, viszont én tapasztalatból azt mondom, hogy a hagyományosak jobbak. Ezeket a lecsavarós aljúakat sokkal nehezebb higiénikusan tisztán tartani, persze mindkét oldalról bele tudsz nyúlni, viszont az alján lecsavarod, ott is menet van, plusz egy szilikon lap, ami levegőztet, tehát 100 részből áll, nekünk ráadásul állandóan folyt, akármit csináltunk vele. Ja, és az alján lévő szelep miatt 1 perc alatt megevett 100 milit a babám.

Javaslom, hogy inkább egy szélesebb, alacsonyabb üveget válassz, pl Avent, azt könnyű elmosni, és passzol rá a Mam-os cumi is.

2010. ápr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tefal.

De én nem szerettem azt az üvegünket, mert túl hosszú és vékony. Pár napig használtuk, aztán elraktam. Alig bírtam belekanalazni a tápszert a szűk szája miatt.

Az alacsony duci üvegek praktikusabbak, könnyebb megtölteni és elmosni is jobb.

2010. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát lehet én vagyok béna de én a 260 ml-s aventesbe se tudok rendesen benyúlni. kb. az ezredik cumisüveget veszem mert nem birom a tápszertől rendesen kimosni...:(
2010. ápr. 19. 13:47
 8/12 anonim ***** válasza:
12:07-es nekünk Mam-unk van, széttekerhető és pikk-pakk, gyorsabban el tudom mosni, mint a simákat, mert csak széttekerem , minenhol elérem, míg pl az aventosat vagy a hagyományos hosszúval még játszahattam az üvegmosóval vagy szivaccsal+villával.Sose folyt,ha rá van tekerve rendesen, szóval nem tudom miről beszélsz..
2010. ápr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na vettem a Rossmannban akcióban 260ml-es mamost. Nem folyik és nagyon megnyugtató hogy rendesen el tudom mosni a tápszer után! Heuréka!! :))

Köszi csajok!

2010. ápr. 22. 14:28
 10/12 anonim ***** válasza:
13:34-es vagyok, na látod, mondtam! Nekünk bevált! Használjátok egészséggel!:)
2010. ápr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!