Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, hogy 15 hónapos...

Az normális, hogy 15 hónapos fiam még nem megy hanem térden csúszva jár?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 20:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2011. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sem!
2011. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem kell mindent versenyeztetni, van a gyerekeknek egy saját ritmusuk. Fel fog állni ha olyan lesz a kedve, én nem aggódnék:)

Manapság mindenki azt méri kinek mit csinál a gyereke és milyen gyorsan, de ez nem helyes. Van ismerősöm aki 3 évesen még nem beszélt, lusta volt, meg nem mondanád így felnőttként.

2011. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

DE normalis!! gyogytornaszhoz jarunk, koraifejlesztesre es Deveny masszazsra!

Azt mondtak, hogy 18 honapos korig szoktak a babak megtanulni jarni ha nincs semmi problema, addig ez a mozgasforma is normalis, mert a lanyom is igy kozlekedik es megkerdeztem.

2011. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
enyém sem megy, csak kapaszkodva. Nekem is a másfél éves kort mondták. Nem erőltetem, nincs vezetgetés. Későn érnek a gyerekeim, a másik is kb. másfél éves korára ment, két hónappal később meg már nem is kellett babakocsi, 3-4 órákat gyalogolt, mi meg dőltünk ki mellőle.
2011. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Az én fiam is 17 hónaposan indult el egyedül! Előtte kb. 1 éves korától kapaszkodva lépegetett! Az hittem soha nem indul már el:D
2011. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 16 hónapos és még mindig nem megy önállóan, mindig kapaszkodik valamiben. Hiába szeretném én is, hogy elinduljon, ha ő még nem érzi biztonságban magát. Ne aggódj, el fog ő is indulni, csak egy kicsit később. Nincs ebből semmi probléma, nem versenyfutás ez.
2011. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Aggódni akkor kell, ha 18 hónapos koráig nem indul el. De a térden csúszás nem egy normális fejlődési fázis. A lányom is ezt csinálta, a védőnő utánanézett, állítólag egyensúlyzavar. Vidd sokat a játszótérre hintázni, nekem ezt mondta a védőnő. Másfél éves korára felállt a lányom egyébként, remélem később sem lesz semmilyen tanulási zavara.
2011. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
abszolut nem normális,általában 1 éves korban már rendesen járnak a babák,én még ilyennel nem találkoztam.enyém 10,5 honaposan gyönyörüen járt
2011. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: természetesen normális! Csak ma már minden túl van lihegve az anyák azon mérik h mennyire jó anyák, v nem is tudom ebből veszik az önbizalmukat, h milyen hamar fordul meg, jön ki az első foga, kezd el kúszni, és áll fel. Ez minden gyereknél más, és nincs rá szükség h stresszeld szegény kérdezőt, mert NEM VERSENY!
2011. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!