Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek, ha kislányotok...

Mit tennétek, ha kislányotok fülébe nem egyformán lőtték be a fülbevalót?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. júl. 20. 08:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem olvasod még a válaszokat...

Én a 13/20-as válaszoló vagyok. A sors fintora, hogy most én is "hasonló cipőben" járok. Kislányomnak (3,5 éves)tegnap lötték ki és egy gondolatnyit feljebb van az egyik, tényleg minimális, de egy kicsit zavar. (Már legalább 30-szor megnéztem!)Bár ha jobban megnézem két fül sosem teljesen egyforma, szóval nem egyszerű pontosan ugyanoda lyukasztani. Az biztos, hogy nem lövetném újra Neki, sírt is..bár az ő döntése volt. Meg mi a biztosíték, hogy nem lesz rosszabb?:-)

Nálatok mi lett végül? Maradt a lyuk?

Kíváncsi vagyok, hogy megbarátkoztál-e vele.

2012. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Szia!

Kivettem neki, beforrt majd fél évesen lőtték újra és az tökéletes lett

2012. nov. 21. 13:40
 23/26 anonim ***** válasza:
Hú, nem erre számítottam!:-( Állítólag minimális a különbség (mások szerint), de engem zavar:-((( Azóta folyamatosan azt nézem. De mégegyszer nem tenném ki ennek a tortúrának.
2012. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Újra megnéztem és bizony a Te kislányodé tényleg asszimetrikusabb. Nálunk a cimpa aljához képest ugyanaz a távolság, csak egy kicsit feljebb van az egyik lyuk
2012. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
második alkalommal szinte nem is sírt
2012. nov. 21. 16:56
 26/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm a segítségedet. Szerintem hagyom így. Az utobbi időben, akit csak tudtam "megvizsgáltam"a környezetemben. Minden 3. embernek máshol van a két lyuk. Megpróbálom elfogadni:-)
2012. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!