Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek, ha kislányotok...

Mit tennétek, ha kislányotok fülébe nem egyformán lőtték be a fülbevalót?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. júl. 20. 08:23
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
nekem a kórházi gyerekorvos csinálta
2011. júl. 20. 11:53
 12/26 A kérdező kommentje:
tegnap kivettem a fülbevalót és mindkét fülén a lyukat már nem látni csak ilyen barna valamit? Az mi lehet, le kell szednem? vagy seb és majd leesik a varr?
2011. júl. 21. 20:54
 13/26 anonim ***** válasza:

Kicsit off leszek...

Annak idején nekem is rosszul lőtték ki a fülemet, nem egyforma a két lyuk helye. Persze akkor ez nem volt fontos, és úgy is maradt.

Csomó fajta fülbevalót nem tudok emiatt viselni, és bár nem ez a legnagyobb bajom az életemben, de mégis gondot okoz azóta is.

Szóval szerintem, ha lehetséges, hagyd benőni és lyukasztassátok át újra. Nem tudom, marad-e ilyenkor ott heg vagy ilyesmi, de ha lehet és újra csináltatnám.


Egyébként nagyon szép fülbevalót választottál, az enyémnek is ilyen van.

2011. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Tényleg szép a fülbevaló, nekünk is pontosan ilyen van!:-)Tudod, első körben azt mondanám, hogy hagyjuk szegény gyereket békén, ez legyen a legnagyobb gondja...

De ki tudja mennyire lesz hiú!:-)

Nekem sem egyforma a két lyuk, bizonyos fülbevalók így nem is állnak jól. Viszont nálam más a helyzet: a nagyikám fúrta ki, ő már nem él...ilyenkor mindig örülök, hogy ez egy kis emlék Tőle..

Na, bocsi...szóval simán kiveheted ha zavar az egyiket, nagyon hamar beforr. Nekem tizenévesen többször kellett újra lövetni, fúrni, mert nem volt arany fülim, nem tettem bele semmit néhány hónapig és heg nélkül eltűnt a lyuk.

Viszont nem biztos, hogy meg kellene várnod a beforrást, hanem lövesd ki újra és akkor nem csak az egyik fülében lesz füli...de csak ha bírja a kislányod ezt a tortúrát!

2011. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Jesszus, szegény pici :(

Szedd ki azonnal! Aztán várd meg, amíg majd Ő szeretne magának fülbevalót, hidd el, nem marad le semmiről sem, hogyha csecsemőként nem visel fülbevalót...


egy félrefúrt fülű 20 éves lány

2011. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, csatlakozom az előző válaszolóhoz. én kb. 8-9 éves lehettem amikor kilőtték, vagy lehet, hogy még nagyobb. A lényeg: már meg lehetett nekem mondani, hogy ne mocorogjak. Pontosan középen van, mindkét lyuk.
2011. júl. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én semmit nem csinálnék vele!! Ez legyen az életben a legnagyobb gondja.Úgy sem nézi senki közelről,meg mind a kettőt nem is látni egyszerre.
2011. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Utolsó válasszal kapcsolatban:

Tényleg nem hatalmas probléma, de később akkor is zavarhatja a kislányt. Korábban már válaszoltam, én írtam, hogy nem tudok bármilyen fülbevalót viselni emiatt.

Egyik fülemen a lyuk teljesen belül, magasan van, ráadásul a fülcimpám s kissé befelé forduló.

Szóval én ezeket az apróbb csavarosakat nem tudom viselni, mert alig látszanak, a karikák elfordulnak a fülemben. Marad a lógósabb fajta és ennyi.


Szóval én korrigáltatnám a kérdező anyuka helyében.

2011. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is kb. ennyire lőtték el, de én nem lövetném újra, így is sírt! Még egyszer nem szenvedtetem meg! Most cseréltük ki neki a fülbevalóját, olyan kapott kereszt szülőktől, ami hasonló mint a linkeden, csak kör fülbevaló, de semmi gond vele! Ha meggyűrné, akkor elég pici a fülbevaló, szerintem olyat meg ne vegyél, mert úgyis nő a füle, és "kinövi"!
2011. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Szegénykém...Nálunk ugyanez volt a helyzet, kivettem 3 nap múlva és most (2 hét után) alig látszódik. Én sem akarom újra megszenvedtetni, majd később eldönti akar-e fülbevalót.
2011. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!