Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rakattok fülbevalót a kislányo...

Rakattok fülbevalót a kislányotok fülébe ha megszületik?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Én igen. Megkérdeztem, hogy is megy ez most és mondtam biztos hülyének néznek, hogy ez a legnagyobb gondom. Mire azt mondták a szülésznők, hogy én gondolkozok jól, mert teljesen steril körülmények között megkapja a fülcsijét és még olyan kicsi, hogy nem érdekli, nem piszkálja nem foglalkozik vele. Ha viszont később kap fülbevalót, akkor álltalában piszkálják a babák, mert érdekes nekik és könnyebben el is fertőződik. Úgyhogy én szeretném már fülbevalóval hazahozni.
2009. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
én 6 hónaposan lövettem ki a lányom fülét. Nekünk szóba se jött, hogy a szülészeten kilövessük valahogy akkor minden fontosabb volt. Nem bántam meg. A kozmetikákban is steril körülmények között lövik ki a fülét.Nekem azt mondták azért jobb egy kicsit nyagyobb korban kilövetni mert akkor már látszik a fül formája, vagyis akkor már nem igen változik.
2009. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Ja és egyáltalán nem piszkálta .

(előző voltam)

2009. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az első válaszolóval,én is így csináltam mindkét lányomnál.Amikor az első született azon nevettünk,hogy a nagyfiunk szerint már így született:))
2009. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 hónaposan lövettem ki a fülijét a kislányomnak, mert nekem nem tetszett, hogy egy olyan pici babának a legkisebb fülbevaló is újszülötten még akkora,mint a ház...

Szerintem ezt mindenki maga eldönti.

Nem piszkálta apicúr akkor sem.:)

2009. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És a kórházban is lövik? Vagy kell vinni fülbevalót? engem is érdekelnének ezek a dolgok. Bár én még úgy féltem olyan picin, pár naposan már fájdalmat okozok neki ezzel, nem? -lehet butaság.
2009. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem már 4 éves a lányom,de én mikor megszületett megkérdeztem a csecsemőst kiszúrják e neki.1 nappal a hazavitel előtt csinálják meg (legalábbis nálunk)Nálunk szúrták,nem lőtték.(Nógrád megyében lakok)A lányzó nem piszkálta és nem gyulladt be.Én vittem a fülbevalót.
2009. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Három hónaposan rakattam-kozmetikus lőtte, pillanat volt, nem piszkálta, nem gyulladt be-ezzel ellentétben rémtörténeteket halloottam a szülésznők-védőnők "furkálásáról":), de nyilván helyszín-, azaz személyfüggő. Én jobbnak láttam az absz. steril belövést (ui. hozzá sem ért a kozmetuikus keze és 5 perc volt az egész)
2009. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi 6 hónapos korába rakattuk be a védőnőnk szúrta át a fülét. Kicsit kenegetni kellett alkohollal, de nem gyulladt be és nem is piszkálta.

2009. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok. Nálunk itt a kórházban a doktornő lövi a fülbevalót a babák fülébe. Itt nem kell vinni, ott nála lehet kiválasztani és csak később lehet majd kicserélni. A védőnő azt mondta, hogy ha nem csináltatom meg a kórházban, akkor azt szokták javasolni, hogy a kötelező védőoltások után lövessem ki. Gondolom ez mindenhol más.
2009. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!