Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rakattok fülbevalót a kislányo...

Rakattok fülbevalót a kislányotok fülébe ha megszületik?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 13:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia!Mindkét lányom 2 hónapos kora után kapott fülbevalót,mert a védőnő azt tanácsolta,hogy várjuk meg az első védőoltást.Egy hónapig volt bennt nekik a bébi fülbevaló és utána már lehet is cserélni.A kozmetikusok is sterilen dolgoznak és az én lányaim sem piszkálták a fülbevalójukat.A keresztelőre már igazi"nő"volt mind a kettő.:)
2009. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát, úgy látszik mi kivételek vagyunk. Nekünk 5 hós korában lett kilövetve, pár hétig nem is volt vele semmi gond, aztán kezdett pirosodni, de nem volt vészes. Az aranyra kicserélés után szintén elkezdett pirosodni, pedig nagyon vigyáztunk rá. Alkohollal kellett kezelni, most már egy hete, és még mindig nem jött rendbe. Ma ráadásul bele is kapott valahogy játszás közben, jól bepirosodott, sírt is, de szerencsére nagyobb gond nem történt. Én már hetek óta ezen aggódom, hogy számunkra, hangsúlyozom számunkra (csak) nem volt ez olyan jó döntés kilövetni. Mikor forog, akkor is azért ott mocorog, ha csapkod valamivel is izgulok, és öltöztetésnél is vigyáznom kell mindig. Szóval nem ilyen izgulós anyukáknak való pici babánál a fülbevaló.

Ettől függetlenül mindenki másnak, lányos anyukáknak akivel beszéltem, rendben volt, be sem gyulladt és nem is piszkálták.

2010. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!