Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor rakattatok Kislányotok...

Mikor rakattatok Kislányotok fülébe fülbevalót? Milyen a fülbevaló ideális egy babának?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2 hónaposan lövettem ki a babám fülét.Kis pici köves,bedugós a fülbevalója.
2010. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Én úgy tervezem, hogy amikor megszületik, akkor a párom behozza utolsó nap a kórházba és ott tetetem be neki. Előre megkérdeztem, hogy mikor és mennyiért teszik be neki. SoteII.-n fogok szülni. A fülbevaló meg az lesz, ami az enyém volt babakoromban, akkor azt lencse alakúnak mondták(beakasztós), lehet hogy így ismered is, hogy néz ki.
2010. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2 naposan kapott a kórházban. Az ilyen kis köves bedugós volt, de most már pici köves karikája van.
2010. febr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nikolettámnak 8 hetesen lett fülbevalója.Azt hittem ha belefér az ujja kiszedi,de nem.Nagyon szereti,játszik vele evés közben.
2010. febr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi is 2 hónapossan rakattuk be a doktornővel,és előszőr inkább pici bedugóssat,utánna 1 hónap múlva raktunk be neki lógóssat ami köves baba fülbevaló!
2010. febr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

3 naposan bent a kórházban és hátulról elölre akasztós a fülbevalója aminek az elején egy kicsi szívecske van, és mgába a szív formába lehet beakasztani a végét.

Nagyon édes idáig mindenki dicsérte.

üdv. 20, hós kislány anyukája

2010. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi kettő hónaposan lövettük ki. Az szerintem könnyebben gyógyul mintha tűvel szúrnák. Nekünk semmi probléma nem volt vele, és egy hét után már a saját fülbevalóját tettük be neki, ami egy pici köves amerikai kapcsos. Semmi gond nincs vele. Nem szúrja, és tud aludni is tőle.
2010. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én már a krházban akartam, de ott nem csinálták meg. 2 hónaposan lövettük ki nekik, azóta kis köves bedugós fülbevaló van a fülében. Mindenkinek nagyon tetszik.

4 hónapos kislány anyukája

2010. febr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kórházban(SOTE II.)csinálták neki 2 naposan.Beakasztós van neki is,fehérarany.
2010. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

szia! a kislányomnak a kórházban rakattuk be, épp csak addig sírt, amíg a procedúra zajlott (kb. 1 perc), többet sem zavarta a dolog. azért döntöttem a mihamarabbi berakás mellett, mert ekkor még csak eszik-alszik téma volt, nem piszkálta, pikk-pakk meggyógyult.

a férjem vette meg a fülbevalót, kicsi karika piros kövecskével, önmagába záródik.

nagyon szép és jól bevált.

találtam egy hasonlót a neten:

[link]

2010. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!