Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A barack miatt van? Alig...

Tóth Bernadett2 kérdése:

A barack miatt van? Alig alszunk 4 napja.

Figyelt kérdés
Én a barackkal hozom összefüggésbe mert kb 4 napja kapja de lehet hogy semmi köze ehhez... Egyébként délben kapja. 6 hós lesz a fiam, este 8kor elalszik, ezzel nincs is semmi gond. De kb éjféltől óránkén felsír. Normál esetben 2szer eszik, és utána visszaalszik. De most nem csak evéskor kel fel... Reggel sokat sír, ha áthozom a mi ágyunkba akkor is. Az ínye nem fáj, a hasa sem szerintem, ha felveszem akkor elalszik az ölemben. Mi lehet ez?
2011. júl. 17. 08:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia Bernadett!

Megkérdezhetem, hogy álltok az éjjeli ébredésekkel? Nálunk botrány megint! Én voltam az előző válaszoló, és most az elmúlt éjszaka 1 és 5 között 20 percenként ébredt, majd cumi és visszaalszik- pedig most barackot sem kap :-P

2011. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szia! Hát közben kibújt az első foga, szóval szerintem attól volt. De holnap újra fog kapni és majd meglátjuk. Nálatok lehet a fog?
2011. júl. 23. 19:00
 13/16 anonim ***** válasza:
Húú, akkor gratulálok! Biztos az volt! És akkor már jól is alszik? Nálam is mindenki azt mondja, tuti a foga miatt van ez..Ma próbálom a chamomilla homeopátiás szert..:)
2011. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, most 2 napja jól alszik. Alul lesz még egy fog szóval nem tudom meddig tart a nyugi...
2011. júl. 24. 11:07
 15/16 A kérdező kommentje:
Na, most már tuti a fog volt. Kijött már 4. Amiatt nyűgös néha. Barackot kapott azóta sokszor de jól aludt akkor. :)
2011. aug. 14. 10:56
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, köszi az infót!:-) Én is most rájöttem, hogy tuti a fog volt a bűnös, mert a barackot már nagyon eszi, s attól nincs baja, a chamomillától pedig jóval nyugodtabb fogzás miatt..

Kitartást Nektek is!!!!;-)

2011. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!