Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A barack miatt van? Alig...

Tóth Bernadett2 kérdése:

A barack miatt van? Alig alszunk 4 napja.

Figyelt kérdés
Én a barackkal hozom összefüggésbe mert kb 4 napja kapja de lehet hogy semmi köze ehhez... Egyébként délben kapja. 6 hós lesz a fiam, este 8kor elalszik, ezzel nincs is semmi gond. De kb éjféltől óránkén felsír. Normál esetben 2szer eszik, és utána visszaalszik. De most nem csak evéskor kel fel... Reggel sokat sír, ha áthozom a mi ágyunkba akkor is. Az ínye nem fáj, a hasa sem szerintem, ha felveszem akkor elalszik az ölemben. Mi lehet ez?
2011. júl. 17. 08:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez,de nálunk is ugyanez van.7 és fél hónapos fiam este elalszik utána 1-2 óra múlva szinte óránként felsír.Kéri a cicit és egész éjszaka forgolódik.Egyébként mi is kb. 4napja eszünk sárgabarackot.Lehet az bántja a hasukat.
2011. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát én már nem vagyok éppen baba, de mióta minden nap barackot eszek(már 1 hete), rendszeresen felkelek éjszakánként.


14/L

2011. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kisfiam is most evett pár napja először barackot, hasonlóan jártunk, mint te, bár ő éjjel csak egyszer-kétszer kelt fel, nappal viszont nem tudott aludni 20 percnél többet. Hasfájásra gyanakodtam, de párom szerint csak nem bírja a meleget. Holnap már más gyümit kap, és meglátjuk...
2011. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Érdekes... Ma nem adtam neki barackot, meg pár napig tuti nem kap, kíváncsi leszek. Köszi a tapasztalatokat! :)
2011. júl. 17. 18:31
 5/16 anonim ***** válasza:
Jé, ugyanez van nálunk, és ugyanannyi idős is, 1 hete barackozunk, és többször felsir éjjel. Nem gondoltam, hogy a barackkal van összefüggésben- de igy, hogy ennyien irjátok?!! Légyszi kedves kérdező, ird meg a következő napok tapasztalatait- mert akkor én sem adok neki több barackot!!!! ma még adtam... Köszi!:-)
2011. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szia! oké, megírom. Este még sírt, de kevesebbet, bár a barack óta még nem kakilt, majd ma, remélem este már jobb lesz...
2011. júl. 18. 09:00
 7/16 anonim ***** válasza:
Tegnap 18:54-es vagyok. Képzeld, ugye irtam, hogy mi még tegnap barackoztunk, és 1 hét után ma éjjel volt először, hogy nem ébredt, nem sirt éjjel, csak fél 6kor ébredt, hogy éhes. Már nem tudom, mit gondoljak, hogy akkor van-e összefüggés a barackkal?! Csak gondoltam, ezt megirom Neked, de még ird meg Te is a tapasztalataidat! Köszi
2011. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Tegnap kivételesen az én gyerekem is aludt,szerintem eső jön akkor szokott így aludni.:)
2011. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Na, az este jobb volt már. Nem sírt, etetés után egyből elaludt. Azt hiszem a barackot később próbálom meg megint...
2011. júl. 19. 07:35
 10/16 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy megirtad. Én azóta amúgy ugyanúgy adok neki barackot, mégis jobban alszik, mint a múltkoriban, úgyhogy lehet, hogy csak az időt érezték?!
2011. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!