Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyerekülést vegyek?

Milyen gyerekülést vegyek?

Figyelt kérdés
Fiam 6hós, 9kiló és már szűkös a hordozó. Még nem ül stabilan, jókat alszik kocsiban, úgyhogy jól dönthető kellene. Milyet ajánlotok?
2011. júl. 16. 21:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi 47000-ért vettük kb. 1 éve.
2011. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hú, az már borsos! Köszönöm a segítséget lányok, egyelőre az eszpiro felé húzok. Aki tud esetleg más ülést, szivesen veszem a tippeket!
2011. júl. 16. 21:30
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha a fiad már stabilan ül, akkor 9-18-ast, ha pedig még nem, akkor 0-18-ast, és addig kösd be háttal, amíg magától nem ül.

Én nem igazán ajánlom az átfedő kategóriákat (0-25, 9-25, 9-36), azoknak általában a töréstesztje nem túl jó.

A nagyobbik fiam 4 éves koráig 9-18-as ülésben, utána pedig 15-36-osban utazott.

Nekünk a 9-18-as egyébként egy Nania Cosmo SP. Olcsó, az árához képest jó a töréstesztje, és mindkét fiam szereti/szerette (jelenleg a kisebbik használja).

2011. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is! Naniát nem szeretnék venni, mert olyan a hordozónk és a gyerkőc nagyon-nagyon izzad benne.
2011. júl. 17. 00:17
 15/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az én fiaim nem izzadtak/izzadnak benne. Viszont ha a tiéd izzad a Nania hordozóban, nem biztos, hogy a márka a baj, hanem az anyaga. Szóval lehet, hogy éppen egy tök másfajta ülésben is izzadni fog, úgyhogy szerintem nézz meg élőben is jópár ülést, és figyeld, hogy milyen a huzat anyaga.
2011. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!