Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kategóriájú gyerekülést...

Milyen kategóriájú gyerekülést vegyek?

Figyelt kérdés
Kisfiam lassan kinövi a bébihordozót, a lába már csak behajlítva fér el az autóban, viszont a súlya még nem éri el a 9 kilót. Tudom, van 0-18 kg-os kategória, azt nem szívesen vennék, hisz a hordozó után csak rövid ideig használnánk, érdemesebb lenne a 9-25-ös, csak azt nem tudom, hogy az a bizonyos 9 kilós alsó határ miért pont 9 kg? Egy 8 kilós babának még "nagyon nagy" lenne az ülés? Tud valaki erről többet?
2011. ápr. 11. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég nagy méretbeli eltérések lehetnek 9-25-ös és másik fajta 9-25-ös ülés között. A legtutibb az, hogy ha belepróbáljátok a babát. A lényeg, hogy a szűkítőket is használva ne lötyögjön benne ide-oda. Nem elképzelhetetlen, hogy simán találtok olyat, ami 9-25-ös, méretre jó, pedig nincs még 9 kg-os a babád.
2011. ápr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8.5 hónapos a babám. Egy hete vettünk neki autós ülést, 0-18-osat. Óriási még neki. Még 8 kiló sincs. De azért kényelmes neki, csak óriási még neki. Szóval szerintem a 0-18-igos nálunk ki lesz használva.
2011. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is egy hete vbettünk 0-18-ast. Concord Ultimax, imádjuk! 8 hónapos a lányom, 8 kiló, a hordozót már nagyon utálta, nagyon feszegett és üvöltött benne. Az autós ülésbe semmi baja, jókat játszik és alszik benne. Ja, és ő még nem ül, ezt is figyelembe vettük. Neked is nézni kell, mert nem csak a kiló számít, hanem hogy stabilan tudjon ülni, akkor rakhatod be a 9-18,9-25 kategóriába.
2011. ápr. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom épphogy 9 kg és 77 cm, mi 9-18 kg BeSafet vettünk neki. Van benne ülésszűkítő (vagy mi... talán annak nevezik), de nem tesszük bele, mert fölösleges. Nézzetek szét, szerintem egy hasonló Nektek is jó lenne, nem hiszem, hogy elveszne benne a gyerkőc. Én már inkább 9kg-tól vennék neki ülést.
2011. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Ezek szerint abszolút egyéni, hogy kinek mi a jó... Amúgy már stabilan ül, 1 éves, csak nem akar hízni :) A 9-25-ös ülésben szinte elveszett, tegnap néztünk egyet, viszont most láttam, hogy van 0-25 kg-s kategória is. Talán az jó lehet, megnézzük majd.
2011. ápr. 13. 07:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!