Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyerekülést vegyek?

Milyen gyerekülést vegyek?

Figyelt kérdés
Fiam 6hós, 9kiló és már szűkös a hordozó. Még nem ül stabilan, jókat alszik kocsiban, úgyhogy jól dönthető kellene. Milyet ajánlotok?
2011. júl. 16. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Espiro Optima 0-25 kg

Be lehet kötni háttal, mint a hordozót. Kényelmes.

Nem túl borsos az ára. Nem "fapados".


Mi szeretjük :)

2011. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Valamilyen dönthető 9-18 kilós lenne jó neki szerintem.
2011. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezt már én is nézegettem, de nem láttam élőben. Tényleg jól dönthető? Köszönom!
2011. júl. 16. 21:08
 4/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Érdekes, mert amikor még háttal van, nem dönthető annyira, mint amikor már szembe néz.

De ez autó-függő. Több kocsiban is használtuk már, az üléstől is függ, hogy mennyire dönthető.

Mindenesetre ez volt a legjobb, amit találtunk, a Naniáról lebeszéltek. Aztán volt olyan, aminek a huzata volt nagyon gagyi, és volt egy olyan, ami állítható volt a szélessége, ez az esetleges ütközéskori védelem szempontjából nem jó. (bocs, de a márkákra nem emlékszem, egyébként összvissz ennyit találtunk 40ezer alatt)

Az Espiroba a boltban beleült a lányunk, és ki sem akart szállni belőle :)

2011. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Még annyit: hogy ha nem ül még stabilan a baba, akkor nem szabad szembe ültetni. Rengeteget olvastam erről, veszélyes.
2011. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekünk Jané Racing ülésünk van. Nagyon szereti a kisfiam. 4 hónapos volt amikor megvettük.
2011. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a részlezes válaszodat. Még annyi, hogy ha háttal nem lehet olyan jól dönteni, akkor nem ül benne nagyon a baba?
2011. júl. 16. 21:16
 8/15 anonim ***** válasza:
A Jané-t háttal bekötve is lehet dönteni.
2011. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van. :)

2011. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy segítetek! Ennek a Jané Racingnek az ára? Kb? Mert az üzlet oldalán nem találtam.
2011. júl. 16. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!