Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit hagyjátok 1-2 hónapos...

Mennyit hagyjátok 1-2 hónapos babátokat aludni?

Figyelt kérdés

Szóval hány óra után ébresztitek fel enni, vagy mert túl sokat aludt? Felébresztitek egyáltalán?


(Azért kérdem, mert a manóm már 5 órája alszik egyfolytában, és még nincs egy hónapos, sose aludt ennyit, mindig felébredt kajáért reklamálni éjszaka is. örülök, hogy alszik, mert mindig fenn szokott lenni, de azért picit aggódok is. reggel fájt a pocija, én meg hánytam és rosszul voltam, így nem vittem le sétálni, csak kinyitottam az ablakot, így "csaptam be", séták alatt mindig alszik, lehet, hogy a friss levegő miatt alszik, és ne aggódjak? Elnézést, hogy hosszu es zavaros voltam, de még mindig elég rosszul vagyok. Nem tudom aggódjak e, vagy ne, nem akarom, hogy baj legyen, én meg azért nem ébresztem fel, mert önző módon inkább pihenek. (nagyon lezuhant az amúgy se magas vérnyomásom, többször hánytam, meg el is ájultam).


2009. ápr. 1. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell felébreszteni, hagyhatod nyugodtan aludni. Elájultál? Nem kéne orvoshoz menned? A baba nem hányt? Semmi tünet?
2009. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fel ne keltsd, nem kell felkelteni, ha éhes lesz jelezni fog, de szerintem készülj hogy egyből tudd táplálni a kis drágát mert biztos nagyon éhes lesz!

Alvó babát ne kelts fel soha!

Ne félj, nincs semmi baja, csak alszik egy jót, nézd meg milyen tündéri jó kedve lesz most, miután evett is!

2009. ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan hagyjad aludni, ugyis felébred ha éhes.
2009. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: mennék, de egyedül vagyok, és nem igazán tudok felkelni :( Egyszer már volt ilyen, akkor mentőt hívtunk, 5 óra után kijöttek, mondták, hogy lezuhant a vérnyomásom, elküldtek a kórházba, de ott se csináltak semmit, kerdeztem nem menstrualok e, mondtam de (még mindig vérzek szülés óta majdnem menzesz erősséggel, szóval valószínűleg ugyanaz a gond :( Elmúlik, csak "rá kell pihenni"


A baba jól van, édesen alszik, nincs semmi baja, egyedül az a fura nekem, hogy nem ebredt fel kajáért reklamálni.

ilyen még sose volt


Köszönöm a válaszokat, akkor lepihenek mellé, nem marom magam akkor, mire felébred, biztos én is jobban leszek.

2009. ápr. 1. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordult ilyen tünet,szintén alacsony és gyakran leesik a vérnyomásom,ill vércukrom.Nekem a szőlőcukor nagyon bevált ilyenkor.Én is többször rosszul voltam már,főleg,ha állni kell.Nekem most kezd alábbhagyni a vérzés 5 hete szültem.Az én babám akkor alszik sokat,ha melegfront jön :)
2009. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!