Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben rakjátok le 1 év körüli...

Miben rakjátok le 1 év körüli babátokat aludni napközben?

Figyelt kérdés
Másik ruhát adtok rá?
2011. márc. 4. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nincs egy éves a babám (7 hónapos), de nem hinném, hogy 1, vagy akár 2-3 éves korában átöltöztetném a nappali alváshoz, mert nem nagyon szeret öltözködni, de szerintem ezzel minden baba így van:D
2011. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogy!

Abban van, amiben napközben egész nap.

Éjszakára rugdalózót kap pizsinek, nappal most télen body+harisnya+zokni. Nálunk elég meleg van, így még takarót sem nagyon használ.

2011. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy nem szeretnek öltözködni. :)

De egész nap kúszik, mászik és akármennyit takarítok, azért csak koszos lesz a nacija. Ha van rajta harisnya, akkor leveszem a nadrágot. Azért tettem fel a kérdést, hogy más hogy csinálja?

2011. márc. 4. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Leveszem róla a nacit, meg a felső pulcsit. Szóval bodyban, meg harisnyában.
2011. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Èn is leveszem róla a nadrágot,és harisnyában alszik.
2011. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem veszem le róla. Abban alszik, amiben van. Mondjuk, ha nagyon koszos lenne, akkor levenném.
2011. márc. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!