Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mesélnétek nekem másfél-két...

Mesélnétek nekem másfél-két éves gyerkőcötökről? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Hogyan telik egy napotok?Mit és mikor eszik?Mivel játszik?

Ti mivel szoktatok vele játszani?Miket tud már?Igazából minden érdekelne!Köszönöm!!


2011. júl. 13. 11:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

22 hónapos fiú.

Reggel nyolc és kilenc között ébred(ünk).Akkor játszik, meztelenkedik, most próbálgatjuk a bilibe pisilést elég kevés sikerrel.Kilenc után megyünk ügyet intézni, boltba, mamához, dédihez.11 fele hazaérünk és főzök gyorsan valamit(van hogy nem kell mert van előző napról), fél egy fele ebédel, általában sűrű levest.Egy óra után alszik kb.két órát.Felkel, akkor játszunk, mondókákat nézünk a neten, ilyesmi.Ilyen melegben csak négy, öt óra között megyünk ki.Ilyenkor vagy apával megyünk hármasban valamerre, vagy ha apa dolgozik akkor velem jön szintén mamához, vagy kisbaráthoz.Öt fele van uzsi, ami változó, puding, gyümölcs, kenyér valamilyen felvágottal, paradicsommal.Mostanában a nagymedencében van pancsolás délután.Este nyolc fél kilenc a vacsi, amit vagy tejbegríz, vagy szendvics kakaóval, vagy ebédmaradék.Kakaó az mindig van a vacsi mellé, pohárból.Este cicivel alszik még, olyan tíz óra fele.

Kb. 40 szót mond és használ, bár egy-kettőt még helytelenül.

2011. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja, ő is szeret formabedobózni, imádja az autókat, szeret mesekönyvet nézegetni, és még sok játéka van.Kint szeret motorozni, sétálni, van homokozója, hintája(kertes ház).
2011. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
20 hónapos a kisfiam, reggel 7-fél 8 fele kel, reggelizünk 8 fele kalács, kifli felvágottal sajttal, bundáskenyér, tejberizs(ma virsli volt kennyérrel, ez arányaiban egy falat kenyér egy egész virslihez, nagyon kevés kenyeret eszik,kivéve bundáskenyérből).Összepakolok, porszívózok, mosogatok, aztán megyünk ügyeket intézni,11-fele hazaérünk , akkor tízóraizik, általában gyümölcsöt.Déltől alszik másfél órát, nálunk utána van ebéd 2 fele. Itthon játszunk(formabedobózik, autózik, kockákból tornyokat készít, feláll pl.kiskosárra, könyvre, pelusos zacskóra és onnan leugrik felemelt kézzel(ez nagyon félelmetes tud néha lenni).Porszívózik naponta vagy 5-ször, ha kiönt valamit feltörli, majd kidobja a szemetesbe a törlőpapírt(házias kisfiú)Könyveket hozza, hogy olvassuk, ilyenkor mindent végigmutogat, én meg mondom, mi az, aztán cserélünk Én mondom,pl.hol a kakas és ő mutatja.Beszélni még nem nagyon beszél egy-két szót mond tisztán(érdekes főleg k-betüseket:kocka, kecske, kukac, meg persze apa.Anyát nem mondja még.Uzsonnára(fél 5-5) legtöbbször joghurtot eszik, vagy babapiskótát, aztán lemegyünk bandázni a játszótérre, sok vele egykorú gyerek lekik erre.Fél 8 fele vacsora, tejpépet eszik,8-kor fürdés és kb.fél 9-9 között alszik el az ágyában,de úgy hogy bent vagyok vele, amég el nem alszik.
2011. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!