Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 honapos babad miket csinal,...

10 honapos babad miket csinal, mekkora, fiu, lany?

Figyelt kérdés

miket jatszotok, hanyszor alszik?

lehet roviden is felsorolva ha nincs kedved sokat irni :P


2011. júl. 12. 17:49
 1/3 anonim válasza:
Fiú. Egyenesen ül, feláll, kapaszkodva egyet-egyet lép, jobban szeret kúszni, de pár napja már a mászás is megy neki. Sokat gőgicsél, kezdi pakolgatni ide-oda a játékait, a bébitaxit mindig az oldalára dönti és pörgeti a kerekét, a tárgyakat direkt előrefelé kiejti a kezéből, hogy utánuk iramodhasson. Mostanában nagyon anyás, többször fel kell őt vennem. kétszer alszik, egyszer délelőtt, egyszer délután. Evésben a hozzátáplálási táblázat szerint haladunk. Öt foga van. Tegnap óta mozgatja a kis kezét, ha mondom és mutatom, hogy intsél pápát.
2011. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lány. Pápázik,zenére rázza a kis kezecskéit,olyan sebességgel mászik,hogy alig tudjuk utol érni.:) Szekrényeket imádja kipakolni,a bútoroknál feláll,ütögeti az asztalt mindennel ami a keze ügyébe kerül.(Ez a legjobb játék mostanában :)) 4 foga van,mind az most jött ki egymás után.Miket játszunk?Hát ha megunom az utána rohangálást,kiviszem a hintába.Azt imádja.Ja,2 napja a tükör előtt ül,és nyalogatja a tükörképét és dumál hozzá a maga nyelvén.:)Egyébként mostanában mindíg rajtam lógna.
2011. júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,elfelejtettem hogy kb 3 óránként alszik fél-1 órát.Este 21 körül alszik el,reggel 8-ig kb. De ez változó.
2011. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!