Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gátmetszésem volt hét hónapja....

Gátmetszésem volt hét hónapja. Normális, hogy a mai napig fáj a helye, illetve a szex sem jó?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3700 gr-mal született,de a kezét a feje mellett hozta.Így vágtak és repedtem.Volt külső és belső varrat is.Nagyon sokáig szenvedtem a heggel,mire meggyógyult.Hat hétig nem tudtam ülni,volt vadhús is.A mai napig,ha felkelésnél úgy csúszom le az ágyról,iszonyatosan húzódik,sokszor ülésnél is nagyon érzékeny.A szex nem túl jó,sikosító nélkül kivitelezhetetlen,annyira fáj belül.Más is van így ezzel?Idővel elmúlik?Köszi a válaszokat!
2009. márc. 31. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is repedtem és vágtak is szülésnél(4400gmal született a fiam). Egészen a fenekemig voltak varrataim. De hamar rendbe jöttem. Néha még érzékeny, a sexnél is van, hogy kellemetlen az elején.5 hónapja szültem a 3 . babámat. Szerintem nézesd meg magad, tudom félsz a vizsgálattól nem is lesz túl kellemes, de azért már eltelt jópár hónap ahhoz, hogy ennyire fájjon még.
2009. márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is sokat kínlódtam a gátsebemmel.5 hónapja szültem, és néha még ma is érzékeny, pedig már begyógyult. Én kenegettem körömvirág krémmel is.

Szerintem mutasd meg a nőgyógyászodnak!

2009. márc. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

három hete szültem, szintén gátmetszéssel, remélem nem normális, mert elég szörnyen hangzik :((

Remélem elmúlik neked is idővel! Ha gondolod, akkor nézz utána az Arnica Montana nevű homeós bogyónak, én azt szedtem szülés után a gátsebemre.

2009. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!