Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával együtt alvók! Szex...

Babával együtt alvók! Szex hol, hogy?

Figyelt kérdés
Nem kötözködős kérdés, kíváncsi vagyok ez hogy oldható meg. Kétszobás panelban lakunk, kisszobában alszik a kétéves fiam, a mi szobánk hall részében bölcsőben a 3 hónapos kislányunk. De mostanában velem alszik el a nagyágyon. Adott, hogy ha elalszik, beteszem a bölcsőbe, probléma megoldva. De aki egy ágyban alszik egész éjjel a babával, hol szeretkezik?
2010. dec. 15. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 1+2 félszobás a házunk. A nappaliban. :-) De a fürdőszoba is megoldás lehet. Sőt, szeretkeztünk már földre terített paplanon is. :-)
2010. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig átrakom az ágyába, ha felkel jön vissza:)
2010. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Konyhában, nappaliban, fürdőszobában, földre terített ágyneműn, fotelben.
2010. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
lepasszolni a nagyszülőknek és bárhol...
2010. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Utolsónak:a 3 hónapost?!Te aztán lángész vagy!
2010. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egyébként az egy heteset is le lehet passzolni, csak igényel némi szervezést a dolog...
2010. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért az nem megoldás, h. mindig lepasszolják a gyereket ha sexelni akarnak... Mi egy ágyban alszunk a fiammal a hálóban és a nappaliban, konyhában, fürdőben sexelünk... Amikor pedig a kisfiunk a nagyiéknál van (már 1 éves múlt), akkor a hálóban is.. Mi sosem szeretkeztünk abban a szobában, ahol épp alszik a baba, nekem úgy nem menne, nem tudnám elengedni magam.. plusz elég hangos vagyok, tuti felkelne..:)
2010. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyet értek, nem lehet mindig lepasszolni a gyereket...

Az enyém elég sokáig aludt a saját ágyában. Lassan 1 hónapja, hogy velem alszik, egyszerűen nem marad meg egyedül.

Nappaliban szoktuk megoldani általában...

2010. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi csak akkor csinaljuk ha lepasszoltam,ez hetente kethetente fordul elo.maskent nem megy,nekunk igy a jo.

10.5honapos.

2010. dec. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat csak azert,h sexelni tudjak...nem passzolom at a nagyinak...es senkinek!!!!Meg lehet azt oldani,h akarjuk.Mia foldon egy takaron....vagy furdoszoba stb stb!
2010. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!