Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával együtt alvósok, hogy...

Babával együtt alvósok, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Ha a baba este elaludt a nagyágyban, akkor már Ti sem keltek fel? Ha pl. 8-tól alszik a baba. Gondolom csak nem hagyjátok egyedül a szobában, vagy mégis? És éjjel nem féltek, hogy levándorol közületek és leesik?

Nálunk sosem aludt velünk 1 ágyban, de ilyen kérdések szoktak bennem felmerülni. Néha pedig próbáltam, amikor hulla fáradt voltam, de ha nem volt jó neki valami, akkor velünk sem volt jó.


2010. dec. 28. 22:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Mi úgy csináltuk,hogy az anyósomék vettek egy ilyen(nem tudom,hogy hívják,úgy,hogy inkább leírom,hogy hogyan néz ki:D :) Olyan mint egy ágykeret,csak szivacsból van,és ugye úgy nem tud leesni a baba,illetve ha kicsi mértetűt veszel,ami csak a baba körül van,akkor attól sem kell félned,hogy ráfekszel.
2010. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Pár hónapos kora óta velünk aludt egy ágyba és középen,ha a férjem elment dolgozni akkor a takaróját úgy rakta,hogy ne tudjon leesni ha abba az irányba forog.Mindig az ágy közepére raktuk be és úgy raktuk a takarókat,hogy ne tudjon leesni így ott tudtuk hagyni a szobába.Egyébként egyszer esett csak le az ágyról mikor kicsit nagyobb volt és éppen bohóckodott szóval nem alvás közbe.1,5 éves múlt és egy normál egyik oldalán rácsos ágyat össze toltunk a mi ágyunkkal így mindenki kényelmesen elfér,biztos,hogy nem esik le és persze éjszaka ha úgy van simán meg tudja fogni a kezem.Sokan elítélik,de én nagyon szeretem,hogy egy karnyújtásnyira van éjjel is tőlem.
2010. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%

Mi meg betettük a saját kiságyába, hogy ne menjen tönkre a házasságunk, mielőtt a gyerek egy éves lenne... javaslom ugyanezt!

Így kerülöd el legjobban, hogy ráfeküdnél, vagy leesne valahonnan!!!! 100% működik!

2010. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Én dajkálva mindig csak 11-re tudtam elaltatni, fekve szoptatva pedig kb fél 10-re, ezért alszunk így. A szopihoz kitámasztom a hátát összecsavart törölközővel, és úgy fektetem, hogy a háta van az ágy széle felé. 5 hónapos, annyit szokott helyezkedni, hogy a hátára fekszik, de annyit nem, hogy a törölközőt elmozdítaná, így nem félek, hogy leesne. Ha elalszik otthagyom, és csak később fekszek le.
2010. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Kisfiam 11 hós velünk alszik.

Összetóltunk 2 ágyat és én alszom középen,a baba belül a fal mellett,ahova most télen matracot tettünk,hogy ne legyen hideg.A férjem kívűl.


Szeretkezést megoldjuk a földre terített paplannal vagy másik szobában. Addig körberakjuk a babát párnákkal hogy nehogy leguruljon,bár nem szokott sokat mozogni.Ha felébred mindig nyekereg,pedig már tud járni.


A lányom 3 éves koráig velünk aludt,legalábbis elaludni mellettünk aludt el,de ha nem bírtam a rugdolózását,akkor átmentünk egy másik ágyba.

Házasságunk,nem ment tönkre,nekünk nagyon fontos ,h elkényeztessük kicsit a gyerekeinket és minél többet velük legyünk.

2010. dec. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
15%
Mélységesen elítélendő perverz és bizarr amikor a szülők vígan szexelnek a gyerek mellett a földön.Emberek vagyunk nem állatok.
2010. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó te ugye a terhességed alatt sem szexeltél, nehogy lespricceljétek a babát!
2010. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
5%
Ezt a kettőt hasonló szintűnek érzed? Baba az anyaméhben és baba az ágyamban?
2010. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%

10.07-nek tökéletesen igaza van, már ne is haragudjatok, de milyen megoldás ez? A földön szexelni míg a baba az ágyon van?

Nem is értem, nálunk nem lesz babával alvás van saját szobája ággyal, oda tettünk egy ülőgarnitúrát, max én alszom ott néha, de a gyereknek meg kell tanulni, hogy a szülőknek van magánélete és nem körülötte forog az egész világ, és ettől nem lesz semmi baja.

2010. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Attól a 45%-ostól kérdezném, hogy akinek pl. csak 1 szobája van, annak hogy kellene megoldani a szexet? Vagy akkor nekik ennyi volt amíg a gyerek nem megy bölcsibe, vagy oviba? Évekig akkor semmmi szex?

2010. dec. 29. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!