Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával együtt alvósok, hogy...

Babával együtt alvósok, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Ha a baba este elaludt a nagyágyban, akkor már Ti sem keltek fel? Ha pl. 8-tól alszik a baba. Gondolom csak nem hagyjátok egyedül a szobában, vagy mégis? És éjjel nem féltek, hogy levándorol közületek és leesik?

Nálunk sosem aludt velünk 1 ágyban, de ilyen kérdések szoktak bennem felmerülni. Néha pedig próbáltam, amikor hulla fáradt voltam, de ha nem volt jó neki valami, akkor velünk sem volt jó.


2010. dec. 28. 22:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

16:35os en is ezt mondtam mikor meg nem szuletett meg,de mikor mar 10szer kelsz fel ejjel es ez megy napokig hetekig akkor keresed a megoldast hogy tuleld.


egyebkent nem talalom gusztustalanak a szeretkezest baba mellet,az mas teszta hogy nekunk nem megy,azon kattog az agyam hogy a lanyom a masik szobababn alszik,igy mi akkor csinaljuk ha nincs itthon,max hetente,ez a masik veglet es ez sem jo.

2010. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
3%
Egy szobás lakásba nem szülök gyereket, mindenki addig nyújtózkodjon ameddig a takarója ér.Ha nem tudok neki egy szobát biztosítani miért kényszerítsem egy rossz életbe?
2010. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
16.35 vagyok, miért kelnék egy éjszaka 10x? nem vagyok én rabszolga. majd megtanul szépen aludni, nem kell hónapokig kelni.
2010. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
egyszobás lakás=szar élet?? Hát ha így lenne, sokan nem élnénk... Aki ezt írta, tudja, hogy még 30-40 éve a legtöbb házban vidéken egyetlen szoba volt? Jó, az kényszerből volt, de most is, ha boldog családot szeretnék, az nem azon múlik, hány szobám van. De még azon sem, hogy a szomszéd kislány kinőtt ruháit hordja-e a gyerekem, vagy újakat...Amúgy meg feltettek egy egyszerű kérdést, ha valaki nem ért egyet vele, minek ír ide?
2010. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%

21:52 te egy remek anyuka leszel mar elore latom.

anya leszel nem rabszolga,es ha a gyereked segitseget ker az a minimum hogy megnezed van e valami baja.

Tudod nem minden gyerek szuletik ugy hogy ataludja az ejszakat,ja es ha esetleg hasfajos lesz nyugodtan hagyd a szobaban sirni,nehogy bemenj hozza majd megtanulja egyedul elviselni a fajdalmat.

2010. dec. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy neked tökéletesen megfelel egy szobában lakni a gyerekkel de annyira önző vagy, hogy bele sem gondolsz a gyereknek nem lesz így jó.Kell neki egy saját birodalom, nagyobb korában szégyenkezve mesélheti a barátnőinek hogy nem alhatnak nála mert anyu meg apu is ott szexel?
2010. dec. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Babarol van szo nem gyerekrol,termeszetesen ha a gyerek ataludja az ejszakat akkor mehet kulon szobaba.

Van kulon szobaja.

2010. dec. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

08.06 én sem kritizáltalak téged, kikérem magamnak ezt a hangnemet.

Igen remek anyuka leszek, és nem fogom éjjel-nappal a gyerekünk fenekét nyalni, igenis meg kell tanulnia, hogy a szülőknek is van magánélete.

Nem egy barátnőmet látom akik az első 2 évben nem aludtak, tönkrementek és mi az eredmény? Egy neveletlen gyerek, aki üti veri őket, hát köszi de nem.

Te biztos szuperanya vagy, legyél elégedett az életeddel és ne másokét fikázd.

2010. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Semmi gond utolso.bocsanat.En rabszolga vagyok ezek szerint.


hidd el hogy nem joszantambol keltem enyiszer hanem mert beteg volt a gyerek(hasfajos).

2010. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
egy-két mondatból azért nem lehet megítélni, ki milyen anya! Igaz, én kicsit "rózsaszín napszemüveges" vagyok, de azért remélem, mindenki szeretettel neveli a gyerekét, elfogadható szabályok között. Az egyszobára visszatérve, én inkább arra gondoltam, hogy azzal nem értek egyet, aki erre fogva veteti el a magzatát. Aki tervez, az persze nagyon más, mint ahol becsúszik. Egy szoba nem ok az abortuszra.
2010. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!