Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a fülével?

Mit csináljak a fülével?

Figyelt kérdés
Lányom 9 hónapos, és születése óta háton alszik.Valószínűleg ezért lehetett, hogy a fülei picit elállnak.Nem öröklött dolog, mert se nekem, se a férjemnek nem ilyen, és a családban se fordult elő.Csak gondolom a háton fekvéstől tudott oldalra "nőni".Egyébként nagyon szép kislány,engem nem is zavarna..Egyszer kérdeztem a gyerekorvost erről.Azt mondta, sokat alakul még a fejforma, nincs ezzel semmi teendő, magától vissza fog simulni.A védőnő a hajpántot javasolta, de az meg mindig elcsúszik, ahogy mozog, a szemére esik, stb.Nem zavaró, de látszik.Viszont mostanában sokan csesztetnek ezzel.Többek között az volt a barátnőm első kérdése a minap, hogy: visszasimult már a füle?Ezt úgy kérdezte, mintha tehetnénk róla, én vagy a kicsi.Apukám meg előszeretettel hívja fülesmackónak..Tőle nem sértő, mert szeretetből mondja, aranyosan, de azért zavar.Mit csináljak?
2011. júl. 10. 14:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ezt jól kiokoskodtátok!!:))
2011. júl. 11. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!