Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amint meztelenül van a 11 hós...

Amint meztelenül van a 11 hós fiam, azonnal bögyözi a kukacát. Mormális ez?

Figyelt kérdés
Ha igen, meddig az? Vagy mit kezdjek ezzel?
2011. júl. 10. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen normális, az én fiam is szokta fogdosni, egy éves:) most fedezik fel magukat meg a világot. nem szabad rájuk szólni mert később gátlásaik lehetnek.
2011. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, már az ilyen piciknek is van merevedésük, felkeltette az érdeklődését, szerintem most tanulja, hogy mi is az.

[link]

A szexuális reagálóképességtől!!!

2011. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális:)

Pelusban nem tudja felfedezni magát, ha lekerül róla akkor ismerkedik meg magával. A fiam is csinálta, kb addig volt csak ennyire érdekes neki, amíg végleg le nem került róla a pelenka.

2011. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amit kisfiad csinál teljesen normális, mert a pelus az elrejti maga elől a saját testét. Ha belegondolsz mindent megfogdosnak, a lábukat, kezüket, nézegetik magukat, így azt a testrészüket is szeretnék megismerni, ami a pelusban van elrejtve.
2011. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, és semmit nem kell vele csinálni. Most fedezi fel a testét, és persze, hogy érdekes, hogy van ott valami, amit lehet rendezgetni.
2011. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én 5 hónapos kisfiam is ezt csinálja. Engem is egy kicsit idegesít, de hagyom, majd leszokik róla. Akkor a legjobb, amikor már be van kenve és akkor nyúl oda...:):)
2011. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Vagy mikor kakis még.... :-)

Akkor hagyom, de néha alig tudom bepelusozni. Érdekes hogy a másik fiam nem csinálja (ikrek). Viszont múltkor mikor a másikat pelusoztam, a mutyizós az övét is meghúzta. Hát nagyon érdekli.

2011. júl. 10. 13:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyat röhögtem a kommenteden, hogy ki kellett mennem, nehogy a fiam felébredjen!Köszi!


Az én fiam is "mutyizós". 20 hónapos, de még mindig szereti nézni pl. zuhanyzás közben, hogy csorog le róla a víz. Mikor ilyen jó idő van, pelus nélkül van egész nap (persze pisil mindenhova, még jó, hogy sehol sincs szőnyeg), és néha belenéz a gatyába, megvan-e még a kis kukac. :-)

2011. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az en 11 honaposom is ezt csinalja mar eleg reg ota.ha kerdezem hol a kukid rogton megtalalja.szamomra csak az a furi amikor merevedese lesz.soha nem gondoltam volna hogy ilyen kisbabaknak is van
2011. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kislányok meg a puncijukat fogdossák. Ne aggódj, normális. Hozzá tartozik a fejlődéséhez, hogy felfedezi a testét.
2011. júl. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!