Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is gond ha meztele...

Szerintetek is gond ha meztelenül hagyom ilyen melgeben?

Figyelt kérdés

Voltunk védönönél és mikor emlitettem hogy mennyire szeret "pucéran"(ahogy apa nevezi)járkálni teljesen kibukott hogy miért hagyom.Elkap valami gombát meg ki tudja mit.

Teljesen ledöbbentem mert eddig nem mondta senki hogy nem szabad.

Csak ithon van pelus nélkül és csak mikor tudunk rá figyelni nehogy az udvaron felsértse a pöpösét.

Tényleg gond hogy ilyen melegben hagyom szelözni?

Ja 12 hos


2010. júl. 10. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem, figyeltek rá úgy is gondolom, és neki is melege van, ahogy nekünk is.
2010. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond, amúgy is elkaphat bármit, nem? Max vigyázz, ne égjen le. Nem értem, hogy szólhat bele ilyenekbe, a meztelenség a világ egyik legtermészetesebb dolga.
2010. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Te jó ég! A védőnénit egy idő után ki is lehet hagyni, nekünk is annyi marhaságot mond.

Nyugodtan mászkálhat így, gondolom arra úgyis figyelsz, hogy nap ne égesse le, ne fázzon, és ne bámulják idegenek.

2010. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Gombát könnyebben kap becsomagolva, mert a medves meleg környezetben érzik magukat igazán jól, ha meztelen a gyerek, akkor éppen csökken az esély erre. Nyugodtan hagyd minél többet igy, ez a természetes és az egészségesebb alternativa.
2010. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én kislányom 2 éves és ha itthon vagyunk és olyan az idő akkor folyton meztelenül van.Minden reggel ahogy felkel adok rá bugyit,nadrágot, pólót ami kb.2 percig van rajta és leveszi.Ha jön valaki akkor azonnal adok rá bugyit,egyébként az udvarba senki nem lát be.A múlt nyáron is sokat volt meztelenül és még soha semmi betegséget nem kapott el.Szerintem semmi gond nincs ezzel!
2010. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Persze figyelek!

Miután kirohangálta magát meztelenül utána lemosom alaposan.Leégés ellen pedig a popora és a kaksra is kap egy kis krémet ovatosan bekenem nehogy belemenjen és irtora élvezi.

Elkeritett udvarunk van idegenek nem látják mert a kerités magas ahoz hogy belássanak csak én apa a növére meg ő van.:-)))

Irtora élvezik.

Köszönöm a megnyugtato válaszokat és várom a töbiek véleményét!

2010. júl. 10. 21:54
 7/18 A kérdező kommentje:
a kakasra akart lenni.Még mielött valaki bszolnna a növére 3 éves.
2010. júl. 10. 21:55
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék rá valamit (pelus/gatya), hogy ne csupasz fenékkel üljön le a fűbe, földre, stb. Persze ha csak plédre ül le, az más.
2010. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy kislány, vagy kisfiú. Ha kislány, akkor azért kell ráadni egy bugyit, hogy ne menjen kosz a puncijába, ha leül valahol, mert nagyon csúnya fertőzést tud összeszedni.
2010. júl. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azért én is adnék rá egy bugyit, pelust nem muszáj, mert abban tényleg befülled, ha a bugyiba bepisil/kakil, legfeljebb fürdötök egyet, az nem gond. AZért egy vékony bugyit el tud viselni és akkor a higiénia is meg van oldva. Persze, nekünk is melegünk van, de azért az intim részekre veszünk ruhát nem?! Nem prúdség miatt, de a nyílásokat tényleg óvjuk meg attól, hogy belemenjen a kosz/por/baci.
2010. júl. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!