Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is gond ha meztele...

Szerintetek is gond ha meztelenül hagyom ilyen melgeben?

Figyelt kérdés

Voltunk védönönél és mikor emlitettem hogy mennyire szeret "pucéran"(ahogy apa nevezi)járkálni teljesen kibukott hogy miért hagyom.Elkap valami gombát meg ki tudja mit.

Teljesen ledöbbentem mert eddig nem mondta senki hogy nem szabad.

Csak ithon van pelus nélkül és csak mikor tudunk rá figyelni nehogy az udvaron felsértse a pöpösét.

Tényleg gond hogy ilyen melegben hagyom szelözni?

Ja 12 hos


2010. júl. 10. 21:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
6.54 szerinted a kakasa mire utal..?
2010. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

én nem ismerem azt a testrészt, hogy kakas.. azt sem tudom, hogy a pöpös mit jelent?!

Lehet írni becézett kifejezéseket is, de olyat, amit mindenki ért, pl. kuki vagy punci.

2010. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!!!!

Jövöhéten megyünk egyéves kontrolra utána csak 2-3 havonta akarom vinni.Eddig is havonta vittem!!!!!

Akkor hagyom szabadon ezen tul is.

2010. júl. 11. 21:23
 14/18 anonim ***** válasza:
20.21tetszett a reagálásod,nem akartalak letolni a kakassal,csak gondoltam mindenki tudja a kakas a fiu a lány meg a tyúk. de igazad van én se tudom mi az a pöpös.
2010. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A tegnap 06:54-es vagyok. A kakast nem én írtam, hanem a Kérdező! Olvassátok el figyelmesen! Én puncit írtam, mert azt hittem kislányról van szó!
2010. júl. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja, bocs! Megint a tegnapi 06:54-es vagyok. Már értem, nekem kellett volna kitalálni a kakasból, hogy fiú. De én se ismerek olyan testrészt, hogy kakas. Punci van, meg kuki.
2010. júl. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
:)
2010. júl. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
20:21-es vagyok. Egyiket sem én írtam előtte, csak erre reagáltam, mert elég viccesnek találtam. Hát, így már érthető, hogy kakas, meg tyúk, bár én még sosem hívtam így. Na, lényeg, hogy ma is tanultam valamit! :-D
2010. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!