Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mászó, de még menni nem tudó...

Mászó, de még menni nem tudó manócskákat lerakjátok meztelenül a fűbe (pelus nélkül)?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mert ő biztosan élvezné, csak félek, hogy ha pucér popival leül a fűbe, akkor valami fertőzést kap. Kislány.
2010. jún. 11. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy pléd nem ártana alá, sztem.
2010. jún. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én textil pelust rakook rá vagy egy kisbugyit.Kisfiam imádja mikor benéz a gatyába és jééé ott a kakas.Nagyon tud nevetni rajta.
2010. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

kisfiam imád a füben mászni,de azért meztelen popoval nem merem letenni,igy rajt van a pelus,de most kapott kisbugyikat,igy a hétvégén már a szüleimnél abban fog tekerni az udvaron.szerintem azért egy kisbugyit adj rá.ha mászik akkor meg a pléd felesleges,mert ugyis lemászik róla(legalább is nálunk ez a felállás.

/S/

2010. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak pelusban vagy kisbugyiban.

Te leülnél bugyi nélkül a fűbe?

2010. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valamit mindenképp adj rá. Bugyit vagy pelust. A pléd felesleges, mert fél pillanat alatt lemászik róla, ha csak nem akar azon ülve játszani.
2010. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jó, ha kislány meztelen popsival van bárhol is, mert belemegy mindenféle kosz a puncijába és nagyon csúnya fertőzéseket kaphat.
2010. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem ülök meztelen fenékkel a fűre. ráadásul nemcsak szúr, hanem én viszketek is tőle. Szóval én mindig adok rá pelust vagy kisbugyit.
2010. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pelust ne adj rá, ha nem muszáj, szerintem minden babának felüdülés 35 fokban, ha leveszik róla a pelenkát. Egy kis bugyit viszont mindenképp adnék rá.

üdv

2010. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
meztelen popóval nem, valamit mindenképpen adnék rá (fiúra is, lányra is)
2010. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!