Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is tiszta nyűgös ma a...

Másnak is tiszta nyűgös ma a babája?

Figyelt kérdés
Alig bírok ma az 1 hósommal, pedig semmi gond nem szokott lenni vele, de ma nem játszik el egyedül, és állandóan kézbe akar lenni. Szerintem nagyon nehezen viseli ezt a marha nagy meleget, 28 fok van bent a szobában. Nálatok mi a helyzet?
2011. júl. 9. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém 3 hónapos, és bár most 2 órája alszik, de elotte totál ki volt borulva, uvoltott, még a cicit sem fogadta el :-((( Egyszeruen ordított, és nem tudtam mit kezdeni Vele, pedig mindent próbáltam. Már elore felek, mi lesz, ha felébred ...

2011. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is épp alszik, de elég nyugtalanul, többször meg-megébredt.
2011. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én már nehezen bírom. Ma még nem is aludt, csak 20 percet, most is tiszta nyűgös, csak üvölt egyfolytában, sehogy nem jó neki. Már nem tudok vele mit kezdeni.
2011. júl. 9. 14:21
 4/8 krisztina27 ***** válasza:
Hú az enyém is ma nagyon nyűgös, 10 kor kelt fel és evés után általában vissza szokott aludni. Ma 11-töl dörzsölte a szemét és nem tudtam vissza altatni, csak fél órája. Akkor is úgy,hogy beraktam a hordozóba és kapcsoltam zenét és hintáztattam míg be nem aludt. Utána becsempésztem az ágyikójába. Most is nyöszörög elég nyugtalan, pedig a szobába csak 25fok van.
2011. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én 1,5 hónaposom tegnap üvöltött egész nap, nem tudtam mit kezdeni vele, 9-19ig próbáltam altatni mire sikerült. Éjszaka nyugi volt,de délelőtt újra kezdte az üvöltést, aztán beraktam neki gyerekdalokat,énekeltem, ringattam ölben, most itt alszik mellettem,de nyugtalan, fogom a kis kezét,hogy jobban és tovább tudjon alukálni. Mondjuk ő hasfájós baba,de ilyen sírós még nem volt eddig.

Kitartás, mert jövöhét végéig nem lesz változás :(

2011. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor az én babám is az időjárás miatt lehet nyugtalan? Reggel is sírva ébredt és most is alvás közben fel-fel sír, fészkelődik. Pedig bent még most elég jó idő van 24-25 fok.
2011. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk tegnap volt nagyon durva, 2,5 hós leányzónk délelőtt is nyűgös volt, délután is, fél órákra lehetett letenni. Délután már picit tovább, mert addigra szerintem nagyon elfáradt.

Éjszaka hosszan, sokat aludt, aztán délelőtt megint nyűgösség ment, séta közben is sírdogált. De nekünk egy hasfájós/vélhetően túletetős/tegnap hasmenős időszak is belejátszik, plusz a meleg. Most viszont már alszik kb. 1 órája, remélem kaja után nem lesz kínlódás megint hosszan. :S

2011. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én babám 4 hónapos, sztem a széltől meg persze a melegtől nem tud aludni. beraktam egy ventillátort a szobájába, 2 órája alszik....
2011. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!