Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két napja tiszta nyűg a...

Két napja tiszta nyűg a lányom! 3,5 hós és szinte sehol sem érzi jól magát! Másnak ilyen a babája?

Figyelt kérdés

mindenhol csak feszíti magát!Ha ölbe fogom (akárhogy),ha játszószönyegen van ha pihenőszékben!most kivételesen a hordozóban elaludt,de azt sem tűri!Cuppog,de nem kell a cicim!Meg tudom h jól van lakva,de azért megkínálom,és nem!Semmi sem jó!

Ti hogy vészelitek ezeket át?


2010. márc. 12. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
nehezen nekem most nyolc hos kisfiam és két éves kislányom ilyen egész nap.Nem tudom mit lehetne csinálni velük .Semmivel nem tudom lefoglelni öket tiz percre sem.Majd elmulik ez is csak légy türelemmel.
2010. márc. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

...szeles időt nagyon megérzik.

Vagy / és fogacska

2010. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem a fogzás indult meg? ennyi idősen már simán lehet
2010. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lehet be van duzzadva az ínye,de nem piros!

Csak nem merek neki semmit adni/kenni mert nem biztos h az... még olyan kicsi!(a fogakhoz)ártanék ha bekenném,és esetleg mégsem az?

2010. márc. 12. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Hú nekem is ekkor kezdődött és 1 hónapig tartott. Semmi nem volt jó a lányomnak, állandóan csak feszítgette magát, ölben akart lenni, de egy idő után az sem volt jó, csak ha sétáltunk és úgy nézelődhetett. Ha letettem a szőnyegére már sírt. Kész idegroncs voltam estére. Először a frontra fogtam, aztána fogakra (mert dől a nyála és rág, de nem látszik semmi), de csak nem hagyta abba.

Kb 1 hete kezd jobb lenni a helyzet, amióta forog, már fél órákat elvan egyedül a szőnyegén , igaz látnia kell közben és csak néha jön rá a "dili". Jövőhéten lesz 5 hónapos.

Kitartás! Én már nagyon várom, hogy kússzon, másszon és ne kelljen annyit cipelni.

2010. márc. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nah, akkor nem csak nálunk van bolondok háza?

Bár az én kislányom 10 hós, nem lehet vele bírni vagy két napja. Nyüszít, csapkod, dobálja a játékait, semmi nem jó neki, nem eszik rendesen.

2010. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk vasárnap óta megy a műsor,egyedül szerda volt jobb.ha ölben van,vagy csak vele foglalkozok,elvan egy ideig,aztán sír meg nyüsszög.
2010. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szegénykék!:(

Én már annyira várom a jobb időt,szerintem nekik is jobb kedvük van ha süt a nap!meg sztem mi is türelmesebbek,jobb kedvűek vagyunk!

Bár egy kis alvás is jól jönne...

:)

Kitartás mindenkinek

2010. márc. 12. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!