Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is tiszta nyűgös egész...

Másnak is tiszta nyűgös egész nap a babája vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
nagyon nyűgös az én fiam is,csak ölben van el.
2010. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az én 7,5 hósom fél délután üvölt.

Már nem tudom eldönteni, hogy a foga miatt van, vagy csak szimplán az időtől:(((

2010. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam is nagyon nyűgös.
2010. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
enyém is..kb fél órát aludt ma összesen. Most is sír az ölemben, már nem tudok vele mit csinálni. Félek este elalszik-e rendesen...
2010. márc. 31. 18:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam is tiszta nyűgös, egész nap le sem mászik róla:( Ha 1 percre otthagytam valahol, ordított. Állítólag front jön/jött, valószínű azt érezte. Remélem holnapra minden rendben lesz:)

ҝ

2010. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyan az enyém már nem baba, két éves nagylány és általában nagyon jó kislány, na ma egy igazi kis ördög volt, alig aludt napközben, egész nap nyekeg, sir semmi nem jó!

Úgy látszik ez egy ilyen nap!

2010. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hála istennek legalább fürcsi után rögtön bealudt. Olyan álmos szemekkel nézett már rám, attól féltem most se fog tudni alukálni! Remélem többi babóca is könnyen elaludt.
2010. márc. 31. 21:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Enyém mindig elalszik magától, de délután csak az ölemben aludt vagy 20 percet. Nem csak front van, hanem telihold is. Enyém ilyenkor szokott nyűgös, és nyugtalan lenni. Elaludt, bár egy kicsit nehézkesebb volt, mint szokott.

3 hós baba anyukája

2010. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sorstársak, nekünk is szörnyű nehéz napunk volt ma..
2010. márc. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam se aludt ma talán egy órácskát semmi többet!! de aztán 8-kor volt fürcsi utánna eszi és már 9-kor aludt is!!
2010. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!