Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A3 hetes babánkat ha levisszük...

A3 hetes babánkat ha levisszük hogy öltöztesem fel ilyen melegben?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy szál ujjatlan body. Max. egy textilpelus a lábára ha elalszik.
2011. júl. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ennyi böven elég!
2011. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy 6 hetes korig hosszú ruhát adjak rá (de lehet, hogy azért, mert koraszülött volt). Ha nem takarja a kezét lábát semmi, én bekenném naptejjel.
2011. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó gondolom nem napozni viszi. Én semmiképp nem kenném, eleve ki is a reggeli vagy az esti órákban vinném. De napközben is szoktak ráteríteni egy pelenkát a babakocsira, hogy ne süsse a nap. ha nem éri napfény közvetlenül, teljesen felesleges a kenés, többet árt mint használ, mert a napfény elengedhetetlen a vitaminok kialakulásához és ha kened folyton, minimális mértékben sem éri nap, akkor vitaminhiányos is lehet. Úgyhogy óvatosan a napvédővel.


Egyszál body-ban vagy napozóban max egy pelussal betakarnám.

2011. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 hetes babát nem vinnék ki ilyen melegben ha nagyon nem fontos. Esetleg csak este, akkor is csak vékony kis bodyban. 6 hetes a lányom és békésen szundizik a hűvös szobában egy szál bodyban egy textilpelussal a hasán.
2011. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sapka akkor nem kell rá ugye?
2011. júl. 10. 11:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis!!
2011. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!