Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan tápszer aminek...

Létezik olyan tápszer aminek nincs ilyen förtelmes szaga, ill. íze? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Már nagyon sok félét írt a dokink, de egyiket sem fogadja el a babám, hiába éhes, inkább éhezik, de nem issza meg egyiket sem. :( Tejem alig alig van, naponta max 100ml tudok kifejni. :(
2011. júl. 6. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miket próbáltatok már?

Dokival beszéltél már erről?

Mennyi idős a babád?


Mi végül a Milupa Peptinél kötöttünk ki, ez szó nélkül megissza a lányom.


Hallottam már olyat is, hogy a baba nem ivott meg semmit csak a Sinlacot (4 hó után adható).

2011. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a babád?

Az én kisfiam is ezt csinálta. Ő már fogyaszthatja az ízesített tejpépeket, 1 kanál tápszer helyett 1 kanál tejpépet tettem, ez egy kicsit megízesítette, azóta 200 ml-t is bevág, és végig alussza az éjszakát.

2011. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

a tápszer csak neked büdös és rossz ízű, a babádnak nem. tejfehérje szét van bontva, attól ilyen és igen, mindegyik.


teygél bele vaníliát, fahéjat, kakaót, cserélj cumisüveget

2011. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyeneket próbáltatok? A HA-s tápszerek tényleg borzalmasak, de a sima tápik egy fokkal jobbak. Nálunk is ez volt, kisfiam másfél hónapos koráig fogadta el a hypoallergén tápit, utána váltottunk simára, azzal érdekes mód nem volt baja.
2011. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!