Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi cukrot, citromot...

Mennyi cukrot, citromot teszek a baba teájába?

Figyelt kérdés
Milyen teát iszik? Nekem 9 hós a babám és most próbálkozunk. A cukor nélküli gyümölcstea, édeskömény nem jött be. A babamosolyt legalább első körben nem köpte ki... Léci akik vízzel itatják a babát, ne írják meg, hogy az a jó, mert tudom jól, csak ő nem issza meg, szó szerint inkábbb kiszárad..
2011. júl. 5. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Instant babateákat már próbáltad?

Kislányom nagyon szereti a Hipp alma-citromfű teát. Bár ő keveset iszik belőle, és bármit elfogad, de úgy halottam ez a tea már sok babának bejött, akik válogatósabbak az innivalók terén.

2011. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden reggel lefőzök neki egy kancsó teát (kb 1literes)

Picwick babatea, DM-es tea, Rossmanos....stb...

Két-három teáskanál cukor, fél citrom levének fele.

Estére általában elfogy, ekkor vetem be az instant teát, nagyon nagyon szereti, tényleg szuper, csak kicsit drága már, hogy a fiam rengeteget virityköl, olyan mint egy kiskacsa....

Ivólét próbáltál már? 3hónapos kórtól adhatót?

2011. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mecsek bébiteát iszik néha, nem teszek bele semmit. Azt megissza.
2011. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ivóleveket nagyon szereti (100%-os almát is), csak az a baj, hogy az megerjed napközben. Újabban sokat utazunk, bringázunk és ha reggel öntöm ki a cumisüvegbe (ugye mindegyik hűtőben tárolható csak felbontás után), akkor már pár óra után erjedt íze van.
2011. júl. 5. 12:13
 5/6 A kérdező kommentje:
És ugye nem romlott el a babáitok foga?
2011. júl. 5. 13:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Én az "üdítőt" (100%-os gyümölcsleveket) is úgy adom, hogy vízzel hígítom. Így tovább is tart, mert nem mindegy, hogy egy 600 ft/0,75 l üveg meddig tart, és a gyerkőc sem szokja meg az tömény édes ízét. Kb. 1/4 üdítő és 3/4 víz arányban is ad egy jó ízt neki.

A teába találomra rakok cukrot (most már mi mézet használunk, de nálatok még nem lehet)de mindig kevesebbet teszek az övébe, mint ahogy a mienket csinálnám, pont, hogy ne szokjon hozzá az édeshez. (Ha teát csinálok, nagy ritkán) Én szeretem savanyún, ezért a citromléből is kevesebbet teszek, mint a mienkbe, de van, hogy nem is teszek neki bele.

2011. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!