Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell leszedni a túró...

Miért kell leszedni a túró rudiról a csokit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 09:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Lehet sokan megbotránkoznak majd, de az én fiam 8 hónapos, és már egy ideje simán adom neki a túróját, nagyon szereti.

De csokit még nem akarok neki adni, ezért szedem le.

2011. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
én is az elején csak a belsejét adtam. (még korábban is mint 8 hónapos)
2011. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nyilván, azért mert vannak olyanok, akik nem akarnak a gyereknek csokit adni. Gondolom én azért.
2011. júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A cukros, adalékanyagos belseje jobb...? Ha már túró rudi, akkor nem mindegy? Tényleg nem tudtam, mi az ok, de az utolsó válaszadó teljesen logikusnak tűnő választ adott, köszönöm!
2011. júl. 4. 10:01
 5/18 anonim ***** válasza:
nem a cukorral van baj, hanem a kakaóval. Az fog. Sok gyereknek nem jó
2011. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

NEM JOBB csoki nélkül sem.

Egyzserűen luastaság, otthon is le lehet készíteni egy túrókrémet fél perc alatt.

2011. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
09:37 vagyok! Nem akarom én mindenféle egészségtelen dologgal agyon tömni a gyerkőcöt, de én is úgy vagyok vele, hogy a csoki a legkevesebb. Maga a túró is ugyanaz csak pepitában. Nem áll szándékomban mindentől eltiltani. Időnként igenis szüksége van a gyereknek csokira. Semmi baja nem lesz tőle. De ez csak az én véleményem.
2011. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert a csoki a fél és 1 éves gyermekek között szedi áldozatait.... :-)))) Soha nem szedtem le. Aki meg otthon csinálja a túrókrémet, annak üdv. a strandról. :-))
2011. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolóval egyetértek, nem is lehet eltiltani a gyerekeket az édességtől, egyszer-egyszer kaphat és semmi baja nem lesz tőle. Na de pár hónapos csecsemők, akik még azt sem tudják mi fán terem a csoki... Hogy szokják? Vagy mert ízlik nekik...?
2011. júl. 4. 10:36
 10/18 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok (10:33), Én azzal szoktam trükközni, hogy üzletet kötünk lányommal, hogy ha eszik rendesen ebédet, vacsorát stb., akkor utána annyi csokit ehet, amennyit csak akar (2 éves). Na erre úgy be szokott lelkesedni, hogy felfalja az egész adag ebédet/vacsorát, kéri a csokit, és egy-két harapás után visszaadja, hogy nem kell, nem bírja megenni. :-)))) Egyenlőre működik, kíváncsi vagyok, mikor jön el az idő, amikor mást kell kitalálnom.
2011. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!