Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól alszik többet éjszaka...

Mikortól alszik többet éjszaka a kisbaba?

Figyelt kérdés
1 hónapos a kisfiam és még 3 óránként eszik.Mikortól fogja kb "átaludni" az éjszakát vagy legalább elhagyni egy-egy étkezést?Egyáltalán mitől függ ez?Most napi 8szor eszik tápszert kb 90 ml-ből.A védőnő szerint ehetne kevesebbet is,de még ettől is nagyon éhes mire eljön az etetés ideje.:-)
2011. júl. 3. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden babánál változó. Első lányom 6 hetes kora óta aludta át az éjszakát 4 hónapos koráig, akkor felkelt néha 1szer. Most a második babánk 5 hetes kora óta alussza át az éjszakákat, most 4,5 hónapos. Néha megébred, de csak ritkán (szerintem az idő miatt).
2011. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én drága kincsem 4 hónapos kora óta aludta át az éjszakát.Szerintem ahogy eléri a babád ezt a kort ritkulnak az evések! addig is türelemmel de ki kell bírni ezt az időszakot!:-)
2011. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi!:-)most még nappal is nagyon keveset alszik és nehezen is tud elaludni sajnos.
2011. júl. 3. 12:19
 4/10 A kérdező kommentje:
A tietek mennyiket evett ennyi idősen?
2011. júl. 3. 12:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom két hetes kora óta átalussza az éjszakákat. Addig is egyszer kelt fel. Nálunk az vállt be, hogy az elején olyan este 10 és 12 óra között aludt el. Megvolt a napi rituálé és nekünk nagyon hamar bevált. Illetve délután megvolt, hogy mikor keltettem fel, hogy tudjon aludni a drága. De mint előttem is írták minden baba más. :)

Szerintem olyan 3 hónapos kora után rendeződni fog, mert akkor már jobban fogja érdekelni a környezete és jobban el fog tudni fáradni. :D

2011. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én fiam kb 3 hónapos volt, mikor először este 8-9tól reggel 5ig aludt.Aztán szépen visszatornázta magát az 1-2 órai evéshez.Na ekkor cumit adtam neki, és leszokott az éjjeli evésről.De tényleg minden baba más.

Az én babám szopizott, de ekkor már többet evett 90 ml-nél...6-7 hetesen már volt, hogy 150-180 ml-t is bevágott.De az anyatej más, mert mindig más az összetevője.

Egyik ismerősöm babája 3 hónapos korától tápszeres, na onnantól alussza át az éjszakát.

Amúgy szerintem nem eszik sokat, ha kérne még én lehet adnék neki, na de én szoptatok, szóval nem értek annyira hozzá:)

2011. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1 gyerek : az elején 2-3-4 óránként kelt éjjel is 6 hónaposan aludta át az éjjelt

2 gyerek : 2 hetesen már átaludta de olyan 8 hónaposan megint kell éjjel egyszer majd 1 évesen abbahagyta az éjjeli kelést

3 gyerek: születésétől 3 hónapig aludt éjjel azóta 1x kell fel eszik és már alszik is ( most 6 hónapos)


szal váltózó mikor fogja de lehetnek visszaesések is

2011. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 2,5-3 hónapos kora óta alussza át az éjszakát, tehát este 8-9től reggel 5-6ig. Most a héten kezdett átállni arra, hogy később alszik el este, és akár 7ig-fél8ig alszik. Most 4,5 hóa. Hatszor eszik egy nap, összesen 900-1050ml-t.

Egy hónapos kora körül ő is hasonlóan evett, mint a te babád, és nekünk is sokallta a védőnő. Én se értettem, hogy most akkor éheztessem szegényt vagy mit várt?

2011. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom elmúlt 1 éves és soha még egytelen éjszakát nem aludt át!!!!!!Egyetlenegyszer volt,hogy csak 1x kelt fel egész éjszaka,az átlag az 46 kelés,de ennél volt már sokkal rosszabb is!
2011. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocsi nem 46,HANEM 4-6 kelés...
2011. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!