Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik! Milyen BÉBIŐRÖTÖK van?

Anyucik! Milyen BÉBIŐRÖTÖK van?

Figyelt kérdés

Hol ,és mennyiért vettétek?

Köszi!:)


U.i.: Nem légzésfigyelőre gondolok, hanem ami a hangot közvetíti!


2011. júl. 1. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4500 forint 2 év jótállásal hőmérős azt hiszem philips... Nézz szét ott! Vannak jók
2011. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hol is nézzek szét?:))
2011. júl. 1. 16:54
 3/12 anonim ***** válasza:

mi kb 4ezerért vettünk a sparban Sencor bébiőrt (kék-fehér), na azt NEM ajánlom, nagyon szar, minden bezavar, folyton tévesen zúg, berreg, nem lehet normálisan beállítani

mikor végre normálisan beállítottuk, akkor a szomszédban levő adóra csatlakozott rá és hallottuk, hogy az ő gyerekszobájukban sír a baba és beszélnek - na ilyet ne vegyél, olcsó és szar

2011. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ikeásat vettünk 6ezerért.Igazából minden szuper,de sajnos csak 1adapter van hozzá,így a 4ceruzaelem 1hét alatt lemerült:( azóta nem használjuk..Meg elég ijesztő hangja van mikor bekapcsol a hangra,mert azt nem sikerült még lehalkítani és így az éjszakai csöndben egy nagy berr vagy mi,mintha földönkívüliek kapcsolódnának:)

De egyébként megbízható és 2sávja van,nem zavar be más!

2011. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 judavi ***** válasza:
mi használtan vettünk Home byS omogyi-t 5000ért... hááát, időnként valamiért berecseg, de 2 csatorna van rajta és ha átállítjuk utána jól működik. Hálózatról megy. Mivel mi ritkán használjuk így minket kielégít. Többet nem szívesen adtam volna érte.
2011. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]

ilyen van,olyan 8-9 körül vettük.9 voltos elemmel és vezetékről is használható.itthon(panelban) nem használjuk,hanem a szülőknél,nagyszülőknél,mert ott az emeleten alszik a fiam,és nem hallatszik le,ha felébred.én meg vagyok vele elégedve

2011. júl. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van! Szeretem, nem recseg, nem zavarja semmi, hallom még a légzését is, ha nagyon felhangosítom.

Mivel sokat fogjuk használni, törekedtem arra, hogy megbízhatót vegyünk, nem bántam meg!

2011. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

első vagyok :D


Vaterán nézz szét:D Jól elmondtam

2011. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)


Nagy vacilálásban vagyok, mert nekem, olyan nagy szükségem nincsen rá, mert csak vidékre kellene.Ezért nagyon drágát nem akarok, de egy olcsó kakiért meg pénzt fölöslegesen nem akarok kidobni!


Vaterán teszveszen, mindennap nézem a kinálatot.De nem akadok egy kezdvező árú szimpi bébiőrre. :((

2011. júl. 1. 23:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Én lomisoktól vettem 1500ft-ért Philips. Tökéletesen működik. Nem recseg, tényleg nagyon jó. Van hozzá adapter is.
2011. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!