Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 11hónapo babának 4-6-8hónap...

Ha 11hónapo babának 4-6-8hónapos kornak megfelelő üveges ételt adok, azzal nem lak jól?

Figyelt kérdés
legtöbbször üvegeset eszik,mert csak azt fogadja el,de sokszor csak 4-6-8hónapos kornak megfelelőt találok,de a 8 is ritka...ezekkel már nem lak jól ugye?Nem elég tápláló?Ilyenkor 2-t kéne adnom neki belőle egy étkezésre?Ha véletlen találok 8-10hónapos kortól valót,azok meg rettenetesen drágák,400ft körüliek..mondjuk ha a kisebbekből 2-t veszek is ott vagyok...
2011. jún. 29. 15:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
igen,próbáltam már úgyis,üvegből,tányérből,miénket üvegbe be..stb,úgysem eszi,viszont felesbe még nem próbáltam,azt kipróbálom holnap.
2011. jún. 29. 17:49
 12/12 A kérdező kommentje:
tányérből-tányérból
2011. jún. 29. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!