Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 11hónapo babának 4-6-8hónap...

Ha 11hónapo babának 4-6-8hónapos kornak megfelelő üveges ételt adok, azzal nem lak jól?

Figyelt kérdés
legtöbbször üvegeset eszik,mert csak azt fogadja el,de sokszor csak 4-6-8hónapos kornak megfelelőt találok,de a 8 is ritka...ezekkel már nem lak jól ugye?Nem elég tápláló?Ilyenkor 2-t kéne adnom neki belőle egy étkezésre?Ha véletlen találok 8-10hónapos kortól valót,azok meg rettenetesen drágák,400ft körüliek..mondjuk ha a kisebbekből 2-t veszek is ott vagyok...
2011. jún. 29. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha kizárólag üvegeset adsz, akkor nem elég tápláló. érdemes nézni a kalória táblázatot. 60 fölött jó. ha ebédre valami tartalmasat adtam, akkor vacsira már csak könnyű zöldséget szoktam. ha viszont az ebéd nem volt túl tápláló, akkor vacsira adok magasabb kalóriásat (pl.gesztenyés/sütőtökös ételt.)

nem tudom, merre laksz, Rossmannban, Auchanban is 250-280Ft közt vannak a 8-11hós bébiételek, a 220g-osak.


amúgy a 4-6 hóst is adhatod, de dúsítsd pl. sajttal, túróval, olivaolajjal, husival, gesztenyével...

2011. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem lakik jól tőle azt úgyis látod rajta.De a Kecskeméti bébiételek eléggé elfogadható árban vannak szerintem.Az én kislányom 15hós.szoktam neki én is olyat venni amire 5hós van írva,mert például gesztenyéset csak olyanba lehet kapni.És azt nagyon szereti a kislányom,mivel elég rossz evő elég neki egy üveg.
2011. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
csak a főzelék az ami üveges,mert azt csak olyat fogad el,szerencsére a gyümiket tejpépet..stb azt elfogadja,nem kell üvegesnek lennie.Akkor mindenképp 2üveget adjak ebédre ha csak ilyet kapok(4,6,8hó)?
2011. jún. 29. 15:46
 4/12 anonim ***** válasza:

annyit adj amennyit kér! ha gond az anyagi, én úgy számolom, hogy mióta főzök neki jobban jövünk ki.


amúgy a babám mikor 7 hónapos volt 2 üveg 6 hónapos babakaját evett meg ebédre.

2011. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

igen,ritkán i

én is kifogok jó akciókat,be is szoktam olyankor tárazni neki,de van hogy már elfogynak mire odaérek...ő rengeteget eszik/enne,és sose jelzi hogy elég,szóval akármennyit megenne,akkor 2üveget fogok neki inkább adni.

2011. jún. 29. 15:48
 6/12 A kérdező kommentje:
én is inkább főznék neki,de amint irtam nem eszi meg.
2011. jún. 29. 15:51
 7/12 anonim ***** válasza:
igen, azt már csak akkor olvastam mikor elküldtem :/
2011. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
semmi baj:)
2011. jún. 29. 16:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Üvegből adod neki v kiöntöd tányérba? Sokaknál bejön, h a főzött ételt berakják az üvegbe és már azt is hiszi, h bébikaja. De ha nem jön be tényleg keverj bele neki apróságokat, v főzz ugyanolyat, mint amit adsz neki és keverj össze egy kicsit az eredetivel, aztán egyre többet keverj a sajátból. Ezek szoktak bejönni, érdemes kipróbálni sztem:)

14 hónapos kisfiú anyukája

2011. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem lassan 16h a lányom de még most is van 1-2 olyan hogy bébi kaját kap akár 5h mert a gesztenyés azt imádja meg a mandarint 8h tól amúgy meg azt eszi amit hozok ebédre neki a éteremből :)
2011. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!