Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy változatosan...

Mit tegyek, hogy változatosan egyen a 9 hónapos kicsim?

Figyelt kérdés

Szopizik, és nagyon nehéz eset. Alapból jó súlyú baba, mert 4250-nel született, most olyan 8,5 kg. Tehát nem soványka.

DE! Egy fajta bolti főzeléken kívül nem eszik mást, az is az almás-banános-csirke, tehát nem is a zöldséges típus, továbbá sinlac és Fruttapur gyümölcspép. Ha a piacról veszek gyümölcsöt ....húúúúúúúúúúúúú kitör a parasztlázadás.

Próbáltam most épp dinnyét, mert gondoltamattól édesebb gyümölcs nincs a világon, hát nem jött be. Sárgabarack se nyerő és hagyományos alma, őszibarack is kiesett.

Mit csináljak? Szeretnék neki változatosan adni a kajcsit, de nem vevő semmie.

Annyit tudok néha csalni, hogy a sinlac-ba keverek egy-két kanál zöldséget, és az talán lecsúszik.


2011. jún. 28. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden baba csak egy-két ízt szeret az elején, nem szeretik a változatosságot. Persze lehet a te gyereked még nehezebb eset:) Szóval amikor az enyém nem evett mást csak almát, akkor úgy etettem, hogy a főzelékes kanál végét belenyomtam az odakészített almapürébe. Így kinyitotta a száját, mert azt hitte almát kap, de a főzelék is lecsúszott. Aztán már csak minden második kanállal kellett cseleznem, végül pedig megszokta a főzelék ízét és megette azt is. Szóval próbáld meg ebbe a banános ételbe belenyomni a kanál végét, hátha sikeresebb leszel.
2011. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!