Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Teljesen kétségbe...

Mit tegyek? Teljesen kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
3 hetes a babám, anyatejes. Fontos lenne, hogy sokat, és változatosan egyek. Viszont semmi étvágyam nincs. napi 1-2* eszek, de akkor is úgy kell letuszkolni magamba a kaját. MI lesz így a tejemmel? Elég tápláló így a babámnak? Mellesleg még szülés utáni depresszióm is van egy kicsit.
2011. jún. 28. 13:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és 3-4 naponta be is lázasodok (a tejem miatt).
2011. jún. 28. 13:20
 2/8 anonim ***** válasza:

Sok nyugalomra és pihenésre van szükséged! A táplálkozás miatt ne aggódj, sokat igyál. Lesz tejed elég és elég tápláló is lesz a babához igazodik és azt mind a Te szervezetedből veszi el. Azért próbálj meg rágcsálgatni egész nap, nem kell egyszerre nagy mennyiségre gondolni elég sokszor kicsi is.


A depresszióddal együtt érzek nekem is volt azt hittem sose jutok túl rajta, már 1 éves a lányom de még néha mindig érzem a nyomát még ha gyengén akkor is sajnos :( De idővel neked is jobb lesz még ha ne is tökéletes...

2011. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igyál szoptatós teát és szedj terhes vitamint az fokozza a tejképződést és neked is megjön az étvágyad
2011. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem adottság kérdése hogy kinek mennyi teje van, van aki semmit nem eszik és mégis van teje. A lényeg hogy sokat igyál.
2011. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tejem az van bőven, majd szét durrannak a cicijeim, inni is igyekszem sokat. Csak hát ez a kaja dolog...
2011. jún. 28. 13:24
 6/8 anonim ***** válasza:

nem is a tejed miatt lenne fontos, hogy egyél hanem magad miatt. ha eleget iszol lesz tejed de teljesen kiszívja majd a babád a tartalékaidat és elkezdődnek a problémák, hajhullás, fogak romlása, stb.

próbálj meg legalább gyümölcsöt enni és legyél kint sokat a levegőn, lehet az hiányzik

2011. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Orchidea001 ***** válasza:

Én sem tudtam enni, a lényeg hogy sokat igyal.

És fejd le ami marad azért lazasodsz begyullad!!

2011. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem eszem sokat,van h csak 1x egy nap mert nincs időm,ráadásul nem is kívánok semmit,nem vagyok egy nagy evő.A tejem viszont jó,mert havi 1 kilókat hízik a gyerek.De ahogy előttem írták,inkább magunk miatt kéne enni!!!
2011. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!