Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy hívják a gyereke (i)...

Hogy hívják a gyereke (i) teket? Miért ez lett a neve?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 18:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

Milán:mert Apukájának ezt tetszett és én is rábólintottam!

Ha lesz még tesó akkor Maya vagy Zalán lesz!

2011. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Dániel, ez volt az egyetlen fiúnév, ami mindkettőnknek tetszett. :)
2011. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Laura, mert apának ez tetszett, nekem meg a Míra név: de 2 oka is volt hogy ennél maradtunk: az egyik, hogy megbeszéltük, hogy ha lány a nevet ő választhatja, ha fiú meg én (mert utáltam volna ha Erik lesz a fiam, a vezetéknevünk nagyon egyedi). a másik, hogy Míra napon született!


A 2. neve meg a hugom után lett!

2011. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
32%

Maja Milán Mira


mert egyszerű és hamar megtudja tanulni a nevét külföldön sem akad össze a nyelve az embereknek tőle

és mert tetszett a "M" betűs nevek

no és a jelentés e is :-)

Maja -- római május hónap istennője

Milán -- kedves

Mira -- csodálatos


(amúgy a Maja csak és kizárólag "j" vel lehet anyakönyvezni sem "i" sem "y" , max akkor ha külföldi az apa legalábbis nekem ezt mondták bent mikor "y" akartam volna a lányom nevét)

2011. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%
Kata, mert mindkettőnknek ez tetszett (egyszerű, de jó név gyereknek is, felnőttnek is), második neve Edina, ez a férjemnek tetszett.
2011. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Régi magyar neveket szerettünk volna,ezért kapta ezeket:Attila-Kende
2011. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
51%

Krisztián


Legalább 20 éve tetszik ez a név. Mindig mondogattam a családnak, hogy ha egyszer fiam lesz, ez lesz neve.

Mikor megtudtuk, hogy terhes vagyok meg azt, hogy fiú lesz, a férjemet már el sem tudtam tántorítani (pedig próbáltam) ettől a névtől, ragaszkodott hozzá.

2011. jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!